قیمت خرید عمده لوبیا عروس 800 گرمی هومسا با توجه به حجم خرید شما تعیین می شود. هر چند که این محصول بدون واسطه از کارخانه و با قیمت ارزان در سراسر کشور به فروش می رسد.

فروش لوبیا عروس بسته بندی

خرید عمده لوبیا عروس 800 گرمی

امروزه فروش لوبیا عروس یا همان لوبیا کریسمس در بازار حبوبات ایران با استقبال خوبی روبرو شده است و افراد بسیاری از این نوع حبوبات به دلیل طعم خاص و ظاهر زیبایش استفاده می کنند.

از این رو ما در کارخانه تولیدی هومسا بهترین دانه های لوبیا عروس را در بازار انتخاب نموده و طی فرآیندی کاملا مکانیزه و بهداشتی در بسته بندی های سلفونی قرار می دهیم.

این محصول ضمن تازه و یکدست بودن، فاقد دانه های شکسته و کرم زده می باشد و کاملا تمیز و پا شده است؛ به طوری که به آسانی و برای مصارف گوناگون قابل استفاده می باشد.

بنابراین اگر شما هم به عنوان مرکز پخش عمده حبوبات بسته بندی در سطح استان و شهرهای مختلف فعالیت دارید و یا تامین کننده حبوبات بسته بندی برای مراکز مختلف هستید می توانید لوبیا عروس 800 گرمی هومسا را نیز در کنار دیگر حبوبات بسته بندی از کارخانه به طور مستقیم تهیه کرده و با قیمتی رقابتی در بازار هدف خود عرضه کنید.

خرید لوبیا عروس بسته بندی

خرید اینترنتی لوبیا عروس بسته بسته بندی

اگر فرصت کافی برای گشت و گذار در بازارهای سنتی را ندارید و یا نمی دانید فروشنده دست اول حبوبات بسته بندی را از کجا پیدا کنید، نگران نباشید.

چرا که ما در مجموعه تولیدی هومسا با راه اندازی وبسایت خود مسیر تجارت را برای خریداران عمده انواع حبوبات بسته بندی و لوبیا عروس 800 گرمی هموار نموده ایم تا بتوانید بدون اتلاف وقت و به راحتی به تامین کننده دست اول دستیابی داشته باشید و محصولات مورد نظر خود را بدون واسطه با قیمت درب کارخانه تهیه کنید.

همچنین خوب است بدانید ما در کارخانه خود، علاوه بر فراهم نمودن امکان خرید حضوری، خرید اینترنتی را نیز برای شما در سراسر کشور و از هر شهر و استانی فراهم نموده ایم.

با این حال شما می توانید به راحتی سفارش خود را از طریق ارتباط با واحد فروش ما در کارخانه تولیدی هومسا ثبت نموده و محصولات خریداری شده را در مکان مورد نظر تحویل بگیرید.

قیمت حبوبات بسته بندی هومسا

قیمت لوبیا عروس بسته بندی

همان طور که پیش تر به این موضوع اشاره شد، قیمت لوبیا عروس 800 گرمی هومسا با توجه به پخش مستقیم این محصول از کارخانه و بدون واسطه بسیار مناسب تر از دیگر مراکز فروش این محصول است.

اما لازم است بدانید ما در هومسا، با توجه به حجم خرید عمده این محصول قیمت های مناسب تری را برای شما در نظر گرفته ایم تا علاوه بر افزایش فروش و جذب مشتریان بیشتر، سود بالاتری را از فروش این محصولات کسب نمایید.

همچنین می توان گفت با کاهش هزینه های کارگری و استفاده از ماشین آلات مدرن در کنار استفاده از بسته بندی سلفونی به جای بسته بندی های سطلی یا وکیوم سعی کرده ایم قیمت تمام شده محصول را تا حد امکان کاهش داده و نرخ اعلام شده را با توجه به کیفیت محصول در نظر بگیریم.

ضمن اینکه خود ما تامین کننده حبوبات اولیه نیز هستیم و همین امر نیز موجب می شود تا قیمت نهایی محصول بسیار مناسب تر از مراکزی باشد که خرید حبوبات فله را با واسطه و نرخ بالاتری تهیه می کنند.

همچنین خوب است بدانید قیمت خرید عمده لوبیا عروس بسته بندی و دیگر حبوبات هومسا را به صورت تضمینی و با کیفیت درجه 1 به شما عرضه می کنیم چرا که رضایت شما اهمیت بسیاری برایمان دارد و همواره به دنبال جلب رضایت شما و مشتریان نهایی در بازار بوده و هستیم.