بهترین برند حبوبات بسته بندی از نظر کیفیت و قیمت

بهترین برند حبوبات بسته بندی شده قطعا می تواند حبوباتی به دور از شته، حشره، سنگ و هر نوع ضایعات دیگری باشد که با قیمت مناسب آن را خریداری کنید.

بهترین برند حبوبات بسته بندی کدام است؟

فروش دال عدس بسته 900 گرمی

حبوبات از جمله منابع گیاهی است که می تواند نیاز افراد را به کربوهیدرات ها و پروتئین ها برطرف سازد. اما چیزی که در این میان وجود دارد این است که بهترین برند حبوبات بسته بندی کدام برند است؟

در واقع امروزه حبوبات بسته بندی در برندهای مختلفی روانه بازارهای مصرف شده اند ولی اینکه کدام برند حبوبات می تواند دانه هایی خوش طعم و خوش پختی که به موقع قوام می آیند و ظاهر مطلوبی دارند را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد می بایست دارای ویژگی های از قبیل موارد ذیل باشد:

 • از تازه ترین  حبوبات امساله باشد.
 • دانه هایی یکنواخت داشته باشد.
 • دانه های حبوبات دارای ظاهری زیبا و متناسب باشند.
 • بسته بندی به صورت کاملا بهداشتی توسط مجهزترین دستگاه ها انجام بگیرد.
 • بسته بندی به شکلی باشد که  در زمان خرید حبوبات به سادگی قابل مشاهده باشد.
 • حبوبات بسته بندی لازم است تا به صورت پاک شده و به دور از هر نوع سنگ ریزه، خاشاک و ضایعات دیگر باشد.
صنایع غذایی هومسا

بعلاوه اینکه حبوبات بسته بندی نباید در طولانی مدت دچار شته و یا هجوم حشرات دیگر قرار بگیرد.  بنابراین اگر به دنبال بهترین برند حبوبات بسته بندی در بازار هستید می توانید جهت بررسی کیفیت و قیمت محصولات هومسا با کارشناسان ما در تماس باشید.

هومسا علاوه بر کیفیت بالا توانسته در ارزان ترین نرخ بازار نیاز مشتریان را برآورده سازد

بهترین شرکت بسته بندی حبوبات از نظر قیمت

به طور کلی هر شرکت تولید کننده حبوبات بسته بندی، نرخ مشخصی را برای حبوبات خود در نظر می گیرد. اما مصرف کنندگان خانگی و خریداران عمده حبوبات بستهبندی شده لازم است تا همیشه کیفیت محصول را با قیمت آن مورد ارزیابی قرار دهند تا بتوانند از خرید خود نهایت رضایت را به دست آورند.

البته در این میان شایان ذکر است که برخی از کارخانه های تولید کننده حبوبات بسته بندی با تهیه انواع حبوبات در درجه های مختلف از واسطه گران تنها کار بسته بندی را انجام می دهند که غالبا برای به دست آوردن هزینه در گردش چنین واحدهای  تولیدی می بایست به ناچار قیمت نسبتا بالایی برای محصولات آنها در نظر گرفته شود.

زیرا تهیه مواد اولیه چنین کارخانجاتی به صورت حبوبات عمده از برخی شرکت های بازرگانی و دلالان خواهد بود که بدون شک در این بین هر کدام از واسطه ها خود درصد سودی را به قیمت اصلی حبوبات اضافه خواهند کرد که در نهایت محصولات روانه شده به بازار را در بین دیگر رقبای خود در نرخ بالاتری قرار می دهد.

اما خوب است بدانید  شرکت تولیدی هومسا از جمله کارخانجاتی به حساب می آید که به طور مستقیم انواع حبوبات اعلاء و درجه یک اعم از:

 • لوبیا چیتی خمین
 • نخود دو خان و سه خان کرمانشاه
 • عدس کانادایی درجه 1
 • ماش باکیفیت دانه درشت
 • لوبیا سفید خمین
 • لوبیا قرمز خیمن
 • لوبیا چشم بلبلی
 • لپه ریز آذر شهر
 • ذرت درجه یک

البته فراموش نکنید که محصولات ما به هیچ وجه فرآوری شده نیستند و کاملا به شکل طبیعی، ارگانیک و بوجاری شده روانه بازارهای فروش می شوند.

بنابراین تمامی دانه ها از نظر رنگ بندی و اندازه از یکدیگر تفکیک شده و بهترین آنها درون بسته هایی سلفونی قرار می گیرند.

پس با این وجود شرکت هومسا از آغاز تا پایان تهیه حبوبات بسته بندی خود مجری تمام کارها میباشد که طبیعتا چنین محصولاتی در بازارهای فروش متناسب با کیفیتی بالا می توانند  بهترین برند حبوبات بسته بندی شده را بدون هیچ ارزش افزوده ای از طریق خرید آنلاین و خرید حضوری به صورت تکی و یا خرید عمده به صورت ارزان ترین قیمت حبوبات در اختیار متقاضیان قرار دهد. برای شناخت بهترین برند حبوبات پیشنهاد می دهیم مقاله بهترین برند حبوبات بسته بندی را مطالعه کنید.

برای دسترسی به جدیدترین لیست قیمت حبوبات می توانید با کارشناسان ما در هومسا تماس بگیرید

فروش لپه بسته بندی 900 گرمی

قیمت حبوبات بسته بندی شده درب کارخانه

زمانی که صحبت از بهتربن برند حبوبات بسته بندی شده به میان می آید به طور حتم یکی از معیارهایی که می تواند به بهترین مارک حبوبات بسته بندی تعلق بگیرد قیمت مناسب برای مصرف کننده می باشد.

همچنین بخوانید
قيمت انواع حبوبات بسته بندى شده

اما قیمت حبوبات بسته بندی بهتر است در چه نرخی ارائه شود تا بتواند رضایت مشتریان خرید عمده حبوبات بسته ای و مصرف کنندگان جزئی حبوبات بسته بندی را به دست آورد؟

خوب است بدانید در تمام بازارهای معاملات چه به صورت مجازی و چه به صورت محلی غالبا قیمتی می تواند مورد پسند خریداران باشد که متناسب با قیمت درب کارخانه بوده و قیمت ارائه شده از طرف فروشنده از قیمت درج شده بر روی بسته حبوبات در سطح پایین تری قرار داشته باشد.

بنابراین ما در شرکت صنایع غذایی هومسا در راستای اجرای وظیفه مشتری مداری و افزایش فروش محصولات خود با تعیین درصد سود کمتر بر آن شدیم تا انواع حبوبات بسته شده هومسا را در سراسر کشور به تمام عرضه کنندگان حبوبات با قیمت درب کارخانه و بدون هیچ اضافه قیمتی عرضه نماییم. برای مشاهده می توانید لیست قیمت حبوبات بسته بندی را کلیک کنید.

از طریق خرید اینترنتی از سایت هومسا ارزان ترین قیمت حبوبات با درب کارخانه را به دست آورید

بهترین مارک حبوبات بسته بندی برای شرکت پخش

امروزه با توجه به شناخت کاملی که مصرف کنندگان انواع حبوبات، نسبت به حبوبات های داخلی و خارجی از نظر رنگ بندی، سایز بندی و وجود ضایعات در حبوبات و همچنین بررسی لازم در مورد حبوبات های پارساله و دیر پز پیدا کرده اند، بنابراین شرکت های پخش حبوبات بسته بندی همیشه به دنبال بهترین برند حبوبات بسته بندی شده هستند تا بتوانند با جلب رضایت مشتریان سود بیشتری را نصیب خود گردانند.

به همین منظور نمایندگی های پخش حبوبات در سراسر کشور قصد دارند محصولی را عرضه کنند که دارای ویژگی هایی از قبیل:

 • حمل آسان
 • عدم افت وزن به دلیل بالا بودن میزان ضایعات
 • نگهداری طولانی مدت در انبار
 • خرید سریع و آسان
 • کاملا بهداشتی
 • دارای نشان استاندارد
 • دارای بسته هایی شکیل و آسان باز شو
 • به دور از خرابی و شته زدن
 • دانه هایی یکدست و یک رنگ
 • حبوبات پاک شده و تمیز

و… باشد. بنابراین ما در هومسا با در نظر گرفتن تمام خواسته های مشتریان سعی کرده ایم حبوباتی با کیفیت، با ظاهری متناسب و همچنین طعم دلپذیر و خوش پخت را دورن بسته هایی فوق العاده جذاب از جنس سلفونی قرار داده و بتوانیم با کسب رضایت شما مشتریان عزیز جایگاه خوبی را در در بازار حبوبات ایران کسب نماییم.

در صورتی که بهترین برند حبوبات بسته بندی شده را برای شرکت های پخش حبوبات و نمایندگی های حبوبات در سراسر کشور  می خواهید با ما تماس بگیرید.

کیفیت هومسا فروش شما را در بازار افزایش می دهد تنها کافیست امتحان کنید

عدس بسته بندی 900 گرمی

روش خرید حبوبات بسته بندی شده با قیمت تولیدی

با توجه به مشغله های زیادی که این روزها برای بیشتر افراد به وجود آمده است بنابراین اکثر مصرف کنندگان خانگی و حتی مدیران هایپر مارکت ها و فروشندگان جزیی و کلی حبوبات بسته بندی شده ترجیح می دهند خرید خود را بدون صرف هزیه های اضافه در زمان کوتاهی با استفاده از گوشی همراه و یا سیستم کامپیوتری خود در منزل و یا محل کار انجام دهند.

بنابراین مناسب ترین و امن ترین روش جهت خرید بهترین برند حبوبات بسته بندی شده از طریق خرید اینترنی صورت می گیرد. زیرا بیشتر فروشگاه های مجازی حبوبات مانند فروشگاه حبوبات هومسا خود به عنوان تولید کننده اصلی این دسته از محصولات ارگانیک هستند که قطعا این امکان را دارند تا انواع حبوبات بسته شده را بدون در نظر گرفتن حمل بار، هزینه های تبلیغات، میزان دستمزد کارکنان کارخانه و بسیاری معیارهای دیگر که باعث اضافه قیمت حبوبات بسته بندی می شوند مطابق با قیمت تولیدی در اختیار مشتریان قرار بدهند.

همچنین بخوانید
فروش عمده حبوبات بسته بندی شده

شما هم می توانید از طریق صفحه خرید اینترنتی حبوبات مستقیما انواع حبوبات بسته بندی شده را با قیمت تولیدی از سایت هومسا تهیه نمایید.

بهترین برند حبوبات برای فروشگاه های زنجیره ای

عمدتا فروشگاه های زنجیره ای، بنکداران و دیگر عرضه کنندگان حبوبات بسته ای به صورت جزیی همیشه به دنبال بهترین برند حبوبات بسته بندی در ارزان ترین قیمت هستند و در نظر دارند تا با انتخاب مرغوب ترین حبوبات بسته بندی علاوه بر جذب مشتری و دریافت نمودن سهم سود خود، مزیت هایی از قبیل:

 • سهولت در استفاده محصول بدون پاک کردن دانه های حبوبات
 • دسترسی آسان
 • تنظیم مقدار خرید با بررسی وزن دقیق محصول
 • استفاده از حبوبات بسته بندی شده به طور روزانه
 • کیفیت بسته بندی و جذاب بودن آن
 • با صرفه بودن حبوبات بدون هیچ افت وزنی

حبوبات تهیه شده با پیشرفته ترین دستگاه های اتوماتیک بدون دخالت هیچ نیروی انسانی به صورت کاملا بهداشتی را در اختیار مشتریان خود قرار دهند. بنابراین حبوبات هومسا می تواند گزینه مناسبی برای فروشگاه های زنجیره ای باشد؛ زیرا تمام معیارهای یک کالای فوق العاده با کیفیت را در خود گنجانده است.

Slider

برترین حبوبات بسته بندی | شرکت حبوبات هومسا

این روزها بیشتر خانم های خانه دار و حتی کارکنان رستوران ها و سفره خانه های سنتی به دلیل نداشتن وقت کافی و البته بالا بردن راندمان کاری خود سعی می کنند، وقت در اختیار داشته خود را صرف پاک کردن حبوبات نکنند و غالبا از حبوبات پاک شده به صورت بسته ای استفاده نمایند.

از این جهت به دنبال حبوباتی هستند که به راحتی بدون خروج از منزل و یا محل کار قابل دسترسی وخرید باشد، ضمن اینکه قیمت مناسبی داشته و دارای دانه های درشت و خوش رنگی باشد، به صورت کاملا پاک شده و تمیز بوده و مستقیما از درون بسته قابل استفاده باشد.

بعلاوه اینکه ترکیبی از حبوبات پارساله و امساله نباشد؛ زیرا هر کدام از دانه ها زمان پخت متفاوتی خواهند داشت، پس با این وجود یکی از بهترین انتخاب حبوبات بسته شده برای این دسته از عزیزان می تواند حبوبات بسته شده هومسا باشد چرا که تمام ویژگی های یک محصول با کیفیت را دارد و می تواند رضایت مشتریان را به دست آورد.

برای دسترسی به تازه ترین حبوبات امساله به صورت بسته بندی و پاک شده با کارشناسان حبوبات هومسا در ارتباط باشید.

نحوه خرید محصولات شرکت هومسا

چنانچه قصد دارید تا با اطمینان کامل بهترین برند حبوبات بسته بندی را تهیه نمایید. در این میان شرکت بازرگانی هومسا جهت رفاه حال مشتریان، امکان دسترسی به محصولات هومسا را توسط سامانه فروش اینترنتی خود در هر نقطه ای از کشور فراهم آورده است.

تنها کافیست محصولات درخواست شده خود را در قسمت ثبت کالای این سایت درج نمایید تا تقاضای شما در اسرع وقت ثبت شود و محصول در مدت 2 الی 3 روز کاری به آدرس شما ارسال شود.

البته فراموش نکنید که امکان خرید محصولات هومسا به طریق تلفنی هم وجود دارد و تنها لازم است با مدیران فروش ما تماس تلفنی برقرار نمایید.

نتیجه گیری

بهترین برند حبوبات بسته بندی شده می بایست دارای ویژگی های ایده الی باشد تا بتواند  مورد رضایت تمام خریداران قرار  بگیرد. پس تنها کیفیت و قیمت مناسب می توانند دلیل رسیدن یک برند تجاری به قله هایی از موفقیت باشد  که در این میان محصولات غذایی هومسا توانسته تمام این خصوصیات را در خود جای دهد و به جایگاه ویژه ای از فروش محصولات خود در بازار حبوبات ایران برسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .