نخود و لوبیا 900 گرمی هومسا ترکیبی از دانه های نخود و لوبیا باکیفیتی است که به طور مستقیم از کارخانه در بازار حبوبات کشور عرضه می شود و مناسب مصرف خانگی است.

نخود فروش لوبیا بسته بندی 900 گرمی

خرید نخود و لوبیا 900 گرمی هومسا

یکی از محبوب ترین محصولات عرضه شده در شرکت هومسا، نخود و لوبیا 900 گرمی است که هدف اصلی تولید این محصول سهولت استفاده و برآوردن نیاز مشتری می باشد.

بسته های 900 گرمی نخود و لوبیا هومسا، حاوی مقادیر مساوی از باکیفیت ترین و خوش پخت ترین دانه های نخود و لوبیای سفید است که اغلب برای پخت انواع آش و آبگوشت مورد استفاده قرار می گیرد.

این محصول در بسته بندی های سلفونی به جهت حمل آسان و رعایت موارد بهداشتی جهت عرضه در سطح فروشگاه ها و سوپرمارکت ها نیز به فروش می رسد.

فروش اینترنتی نخود و لوبیا 900 گرمی

در کنار کیفیت مرغوبی که نخود و لوبیا 900 گرمی هومسا دارد گفتنی است که این محصول از تازه ترین محصولات کشت شده تهیه می شود. بعلاوه اینکه نخود لوبیا بسته بندی برند هومسا با مجهزترین دستگاه ها و در محیطی کاملا بهداشتی بدون دخالت دست بسته بندی شده و به دست مشتری می رسد.

در واقع بسته بندی نخود و لوبیای یکدست که در بهترین سایز تهیه شده اند و همچنین  طعم و کیفیت پخت این محصول که درجه کیفی بالایی دارد، دلیل محکمی شده تا خریداران بسیاری تنها با یکبار خرید این محصول جزو مشتری های ثابت و وفادار هومسا قرار بگیرند.

بنابراین، در جهت رفاه حال مشتریان و جلب رضایت حداکثری آن ها برآن شدیم تا عرضه این محصول را آسان تر نموده و با فروش اینترنتی نخود و لوبیای بسته بندی هومسا، امکان خرید را در هر زمان و مکانی فراهم سازیم. با این حال مشتریان نخود و لوبیا 900 گرمی هومسا این امکان را دارند تا

  • بهترین و باکیفیت ترین محصول بسته بندی را خرید کنند.
  • محصول مورد نظر خود را به طور مستقیم از کارخانه تهیه کنند.
  • محصولی تمیز شده و بدون ضایعات را به خانه یا فروشگاه خود ببرند.
  • به دلیل حذف واسطه ها، مناسب ترین نرخ را برای خریداری محصول مورد نظر بپردازند.

و در نهایت با فروش اینترنتی نخود و لوبیای بسته بندی هومسا شرایطی را فراهم نموده ایم تا مشتریان عزیز محصول خریداری شده را پس از ثبت سفارش، در مکان مورد نظر خود و یا درب منزل تحویل بگیرد.

قیمت نخود و لوبیا بسته بندی هومسا

قیمت این محصول نیز همانند دیگر اقلام دیگر با توجه به پارامترهای گوناگونی مشخص می شود. البته به جرات می توان گفت قیمت نخود و لوبیا 900 گرمی هومسا با در نظر گرفتن کیفیت بالایی که این محصول دارد بسیار باصرفه و مناسب است.

طبیعتاً فروش مستقیم و عرضه بدون واسطه محصولات هومسا از کارخانه تا خانه در کاهش قیمت تمام شده این محصول بی تاثیر نیست. با این حال هومسا مفتخر است که علاوه بر فروش اینترنتی نخود و لوبیا بسته بندی در سطح کشور، به عنوان یک تولیدکننده وتوزیع کننده دست اول، دیگر حبوبات بسته بندی مورد نیاز بازار داخلی و مصارف خانگی را نیز با قیمت کارخانه و نرخی مناسب تامین کند.