عدس ریز 900 گرمی هومسا از بهترین عدس کانادایی و با نرخ کارخانه تولیدکننده به فروش می رسد. هم اکنون خرید عدس ریز بسته بندی هومسا بدون واسطه و در سراسر کشور امکانپذیر است.

خرید عدس ریز بسته بندی

عدس ریز از جمله حبوباتی است که پاک کردن آن در بسیاری از موارد سخت و طاقت فرساست، به ویژه اگر میزان ناخالصی موجود در این حبوبات زیاد باشد و مصرف کننده بخواهد زمان و انرژی زیادی را صرف کند تا بتواند این محصول را تمیز کرده و مورد استفاده قرار بدهد.

به همین دلیل امروزه خرید عدس ریز 900 گرمی و بسته بندی با استقبال خوبی روبرو شده است چرا که استفاده از این محصول بسیار آسان است و اگر بتوانید بهترین برند عدس بسته بندی را تهیه کنید می توانید از طعم و کیفیت پخت آن نیز نهایت استفاده را ببرید.

بنابراین ضمن استفاده از این محصول در مصارف خانگی امروزه افرد بسیاری خرید عدس بسته بندی را برای مصارف عمده در ستوران ها، هتل ها، خوابگاه های دانشجویی، پادگان ها و بسیاری مراکز تهیه غذای دیگر انجام می دهند. چرا که علاوه بر کیفیت مناسب، امکان خرید آن در حجم بالا با قیمت مناسب امکانپذیر بوده و مصرف آن نسبت به نوع فله این محصول بسیار سریع و آسان خواهد بود.

فروش عدس ریز 900 گرمی هومسا

با وجود مصرف خوبی که عدس ریز در بازار ایران دارد، ما در نیز در کارخانه تولیدی هومسا بر آن شدیم تا عدس ریز بسته بندی هومسا را در وزن 900 گرمی و از بهترین عدس ریز کانادایی تهیه و تولید کنیم. بنابراین از مهم ترین ویژگی های عدس ریز 900 گرمی هومسا می توان به

  • ظاهر زیبا و رنگ سبز
  • توپر بودن دانه های عدس
  • یکدست بودن این حبوبات
  • تمیز بون و عاری از سنگ ریزه
  • عدم وجود خاشاک و ناخالصی
  • سالم بودن تمامی دانه های عدس موجود در بسته
  • تازه و امساله بودن محصول

و بسیاری موارد دیگر اشاره نمود. ضمن اینکه لازم است بدانید علاوه بر عدس بسته بندی هومسا، تمامی محصولات ما در کارخانه و با مدرن ترین دستگاه ها پولیش شده و عاری از هر گونه آفت و حشره نیز می باشند. ضمن اینکه در فضایی کاملا بهاشتی و بدون دخالت دست تهیه می شوند.

انتخاب بهترین عدس ریز کانادایی و برترین برندهای تولیدکننده عدس در این کشور، برای تهیه این محصول نیز موجب شده تا مشتریان علاوه بر رضایت از ظاهر این محصول از نظر کیفیت پخت و طعم نیز نهایت رضایتمندی را داشته باشند و خرید و فروش عدس بسته بندی هومسا با رشد چشمگیری در بازار همراه شود.

قیمت عدس ریز 900 گرمی بسته بندی در بازار

اما علاوه بر کیفیت مطلوب عدس ریز 900 گرمی هومسا، قیمت این محصول نیز با نرخی بسیار مناسب و منصفانه در اختیار خریداران قرار می گیرد. چرا که ما محصولات خود را به طور مستقیم و با حذف واسطه ها در بازار عرضه می کنیم. مواد اولیه را بدون واسطه تهیه می کنیم و در این راستا بسیاری از هزینه های جانبی و واسطه گری ها را کم کرده و محصول را با نرخ تمام شده مناسب تری تولید می کنیم.

از طرفی ما در هومسا سعی کرده ایم از بسته بندی مرغوب اما ارزان قیمت استفاده کنیم تا هزینه پرداخت شده بیشتر صرف کیفیت محصول باشد و نه موارد جانبی. بعلاوه اینکه برای خرید عمده عدس ریز 900 گرمی بسته بندی هومسا در تناژ بالا تخفیفات ویژه ای نیز برایتان در نظر گرفته ایم و شما می توانید این محصول را از ما با قیمتی رقابتی و میزان سود بیشتری در بازار تهیه کنید.

بعلاوه اینگه اگر بخواهید از امتیاز اعطای نمایندگی حبوبات بسته بندی هومسا استفاده کنید می توانید این محصول را با نرخی بسیار مناسب جهت پخش و توزیع در سطح مناطق تحت پوشش خود تهیه و عرضه کنید. در این راستا علاوه بر افزایش فروش خود امکان بهره مندی از سود بیشتری را نیز دارید.