قیمت حبوبات بسته بندی درجه یک از درب کارخانه

قیمت حبوبات بسته بندی درجه یک در وزن های 900 گرمی با تنوع بسیار زیادی  در وب سایت هومسا با نرخ درب کارخانه عرضه می شود.

loobia ghermez baste bandi min

قیمت حبوبات در بسته بندی 900 گرمی

این روزها بیشتر افراد تمایل دارند تا برای مصرف خانگی و یا فروش جزیی و کلی حبوبات درجه یک در سوپرمارکت ها و دیگر فروشگاه های عرضه کننده از حبوبات بسته بندی 900 گرمی به شکل نگهداری شده در سلفون های شکیل و مرغوب استفاده نمایند.

زیرا اگر چه قیمت حبوبات بسته بندی درجه یک نسبت به قیمت حبوبات فله در بازار نرخ بالاتری دارد اما غالبا حبوباتی که به صورت پاک شده و یکدست در وزن های مختلف مورد بسته بندی قرار می گیرد از کیفیت بیشتری برخوردار می شود و می تواند علاوه بر زیبایی ظاهری فروشگاه در جذب تعداد زیادی از مشتریان بسیار موثر باشد.

چرا که خریدارن حبوبات همیشه به دنبال محصولی هستند که ضمن داشتن قیمت مناسب بتوانند به راحتی بسته های حبوبات را حمل کنند و در طولانی مدت قابل نگهداری باشند. از طرفی دانه های حبوبات دارای سایزی یک اندازه و خوش رنگ بوده و به سهولت در کمترین زمان پخته شوند.

معمولا خریداران دوست ندارند که فروشندگان حبوبات، حبوبات سال های گذشته را با حبوبات های تازه برداشت شده ترکیب کنند بنابراین چنین کیفیت هایی تنها در حبوبات بسته ای وجود دارد؛ زیرا به غیر از تولید کنندت و مصرف کننده فرد دیگری نمی تواند به محتویات بسته حبوبات دسترسی پیدا کند.

قیمت حبوبات 900  گرمی هومسا قطعا با کیفیت آن برابری خواهد داشت.

Slider

دریافت قیمت روز حبوبات از تولیدکننده

با توجه به رقابت زیادی که در بازارهای معاملات به وجود آمده است، تمامی فروشندگان خصوصا عرضه کنندگان حبوبات سعی کرده جهت سبقت گرفتن از هم ردیفان خود در بازارهای خرید و فروش حبوبات قیمت حبوبات بسته بندی درجه یک را در پایین ترین نرخ بازار ارائه دهند.

اما باید گفت رسیدن به چنین هدفی زمانی امکان پذیر است که نمایندگی های پخش حبوبات در کشور، سوپر مارکت ها،  فروشگاه های زنجیره ای و دیگر مراکز توزیع حبوبات و… کلیه نیاز خود به انواع حبوبات را مستقیم از کارخانه تولید کننده به دست آورند و طیف گسترده ای از حبوبات بسته ای را با قیمت درب کارخانه تهیه نمایند.

بنابراین لازم است تا خریداران حبوبات بسته ای قبل از برقراری چنین ارتباطی از طریق شبکه های اجتماعی درج شده در سایت، قیمت حبوبات بسته بندی درجه یک را به دست آورند و یا با تماس تلفنی و یا ارسال ایمیل به مدیران فروش کارخانه از کم و کیف محصولات در نظر گرفته شده اطلاعات لازم از جمله قیمت محصول را بررسی نمایند.

در این میان ما می توانیم از طریق راه های ارتباطی خود جدیدترین قیمت روز حبوبات بسته بندی هومسا را در اختیار شما قرار دهیم و با ارائه دادن با کیفیت ترین حبوبات در کمترین قیمت بازار مطمئنا فروش بسیار بالای را برای شما در نظر بگیریم.

loobia sefid baste bandi min

انواع حبوبات بسته بندی 900 گرمی

این روزها جمع زیادی از خریداران حبوبات و مصرف کنندگان چنین محصولاتی به دنبال حبوبانی هستند که در بازار توانسته بهترین کیفیت را داشته باشد  و البته قیمت حبوبات بسته بندی درجه یک در نرخ پایینی عرضه شود، پس بر همین اساس بهتر است بدانید شرکت تولیدی غذایی هومسا اگر چه یک تولید کننده حبوبات نوپا و تازه تاسیس شده است اما توانسته در اندک زمانی با توجه به کیفیت محصولات متنوع، خود را هم پای مشهورترین برند حبوبات در کشور قرار دهد و با تولید محصولات متنوعی مانند:

 • نخود 900 گرمی هومسا
 • لپه ریز 900 گرمی هومسا
 • لپه درشت 900 گرمی هومسا
 • لوبیا قرمز 900 گرمی هومسا
 • لوبیا سفید 900 گرمی هومسا
 • لوبیا چیتی 900 گرمی هومسا
 • ماش 900 گرمی هوسا
 • ذرت 900 گرمی هومسا

به جایگاه مناسبی در بازارهای فروش برسد. بنابراین شما  این فرصت را در اختیار دارید تا جزو مشتریان هومسا باشید و با برقراری ارتباط با ما و خرید ارزان ترین قیمت حبوبات بسته بندی درجه یک به سود قابل توحهی دست پیدا کنید.

همچنین بخوانید
خرید اینترنتی حبوبات بسته بندی شده

تنها کافیست از طریق شبکه های اجتماعی و یا شماره های درج شده در وب سایت هومسا جویای قیمت حبوبات بسته بندی درجه یک هومسا باشید تا نیاز شما را با تضمین برطرف نماییم.

هومسا محصولات خود را در انواع مختلف و تنوع بالایی در سراسر کشور عرضه می کند

نرخ حبوبات بسته بندی درب کارخانه

در بازارهای خرید و فروش عمده حبوبات بسته ای مهمترین موضوع پس از کیفیت محصول بحث قیمت حبوبات بسته بندی درجه یک می باشد، پس تهیه کنندگان حبوبات به عمده و جزیی می بایست میزان نیاز خود را از کارخانجاتی خریداری نمایند.

در این صورت نرخ حبوبات بسته بندی را مطابق با قیمت درب کارخانه در اختیار مشتریان خود قرار می دهد تا عرضه کنندگان بتوانند با درصد سود مناسبی بدون حضور هیچ واسطه گری انواع حبوبات پاک شده و سورت شده را به دست مشتریان خرده فروش و یا مصرف کنندگان عمده مانند رستوران ها، هتل ها، پادگان ها، بیمارستان ها و… برسانند.

البته فراموش نکنید که این روزها با توجه به بی ثباتی هایی که در بازارهای خرید و فروش به وجود آنده است تنها قیمت حبوبات می باشد که تا حد قابل توحهی بدون تغییرات مانده است و در طول چند هفته غالبا با یک فیمت ثابت در بازار عرضه می شود.

اما باز هم با این وجود ما می توانیم با کسر درصد سودی از سهم خود، قیمت حبوبات بسته بندی درجه یک هومسا را در پایین ترین نرخ بازار در اختیار مشتریان قرار دهیم تا مراکز پخش حبوبات هومسا بتوانند با ارائه دادن تخفیفات ویژه طیف گسترده ای از مشتریان را به سمت خود جلب نمایند.

loobia cheshm bolboli baste bandi min

قیمت حبوبات بسته بندی برای فروشگاه های زنجیره ای

یکی از مصرف کنندگان عمده محصولات هومسا فروشگاه های زنجیره ای می باشند که همیشه سعی کرده ایم قیمت حبوبات بسته بندی درجه یک را با قیمت درب کارخانه به چنین مشتریانی ارائه بدهیم. البته دیگر خریداران عمده مانند:

 • رستوران ها
 • سفره های خانه های سنتی
 • هتل ها
 • ارگان های دولتی و خصوصی که وظیفه طبخ کترینگ را دارند
 • بیمارستان ها
 • آسایشگاه ها
 • خوابگاه های دانشجویی

و هر گروه دیگری که لازم است انواع حبوبات بسته ای را در حجم بالایی تهیه نمایند این شرایط برایشان فراهم است تا با ما تماس بگیرند و یا از طریق وب سایت هومسا با کارشناسان فروش هومسا ارتباط برقرار نمایند.

در این صورت می توانیم در اسرع وقت بهترین حبوبات بسته ای را به صورت پاک شده و تمیز، بدون وجود هیچ دانه شکسته و یا بی کیفیت در بسته، به صورت یکدست و یک اندازه در بسته های شکیل و مرغوب در وزن 900 گرمی در پایین ترین قیمت در اختیار شما قرار بدهیم ، تا ضمن دسترسی آسان بتوانید در هزینه های خود صرفه جویی نمایید.

حبوبات بسته بندی هومسا تمامی معیارهای لازم را به عنوان یک محصول مشتری پسند در فروشگاه شما دارد

اعلام نرخ روز حبوبات بسته بندی شده در بازار

با توجه به گستردگی زیادی که امروزه در شبکه های اجتماعی و صفحات اینترنتی به وجود آمده است بنابراین اعلام نرخ روز حبوبات بسته بندی شده در بازار بیشتر به صورت اینترنتی و از مراکز معتبر مانند وب سایت هومسا امکان پذیر می باشد.

همچنین بخوانید
بازار فروش عمده حبوبات بسته بندى شده

زیرا تمامی قیمت ها خصوصا قیمت حبوبات بسته بندی درجه یک در وب سایت هومسا هر روز آپدیت شده و تازه ترین قیمت بازار حبوبات در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

پس این وب سایت می تواند به عنوان یک منبع مورد اعتماد، نرخ دقیق انواع حبوبات بسته ای را به مشتریان گزارش دهد تا خریداران عمده به راحتی بتوانند قیمت کلی محصولات مورد نظر خود را با بودجه در اختیار داشته برآورد کنند و به سود مناسبی دست یابند.

البته لازم است بدانید که صنایع غذایی هومسا برای خریداران عمده در تناژهای بالا تخفیفات ویژه ای در نظر گرفته است تا چنین عرضه کنندگانی بتوانند همچنان با قیمت مناسبی حبوبات هومسا را به دست مصرف کنندگان برسانند.

حبوبات بسته بندی هومسا

بهترین برند بسته بندی حبوبات

در عصر حاضر مراکز فروش حبوبات بسته بندی غالبا به دنبال برندی هستند که در بازارهای معاملاتی بیشترین مشتری و بیشترین فروش را به خود اختصاص داده اند.

پس به طور حتم چنین برندهایی علاوه بر کیفیت سعی کرده قیمت حبوبات بسته بندی درجه یک را با نرخ مناسبی در اختیار مصرف کنندگان قرار دهند که در این میان حبوبات بسته بندی هومسا توانسته برگ زرینی از این افتخارات را نصیب خود گرداند و در بازارهای خرید و فروش حبوبات نام آشنایی داشته باشد.

پس با این وجود زمانی شما می توانید به جایگاه مناسبی از بازار فروش برسید که عرضه کننده بهترین برندهای حبوبات بسته شده باشید، بنابراین بهتر است قبل از تهیه حبوبات بسته شده در تناژ بالا با مشاوران ما به طور رایگان ارتباط حضوری و یا تماس تلفنی برقرار نمایید.

حبوبات بسته بندی هومسا از بهترین دانه های حبوبات موجود در بازار تهیه شده اند

حبوبات هومسا با چه کیفیتی تولید می شوند؟

حبوبات هومسا از جمله حبوبات فوق العاده درجه یکی است که به طور مستقیم از زمین های زراعی مناسب کشور از مناطق مختلفی مانند خمین، لرستان، کرمانشاه و بسیاری شهرهای دیگر به صورت دستچین به دست می آید. سپس توسط پیشرفته ترین ماشین الات مکانیزه بر روی تمام دانه های حبوبات فرآیندهای مختلفی مانند:

 • شن گیری
 • سورت شدن
 • سیکلون شدن
 • گرفتن ضایعات
 • بسته بندی توسط مرغوب ترین سلفون به صورت شفاف و بررسی محتویات درون بسته
 • بدون هیچ نوع فرآوری

جهت عرضه در سراسر کشور تهیه می شود. خوب است بدانید حبوبات هومسا به دلیل وزن متعادل 900 گرمی می تواند برای مصرف خانوارها گزینه مناسبی باشد البته به دلیل داشتن ویژگی هایی از قبیل:

 • حمل آسان
 • یکدست و یک سایز بودن دانه های حبوبات
 • پاک شده و تمیز
 • نگهداری در طولانی مدت بدون هیچ نوع خرابی و افت کیفیت
 • تنظیم میزان مصرف سبد خانوار

و… محصولات هومسا با استقبال خوبی در بازار رو به رو شده است. پس شما هم می توانید از طریق خرید اینترنتی یا مراجعه حضوری در دفاتر فروش محصولات هومسا جزو مشتریان خانواده هومسا قرار بگیرید.

نتیجه گیری

قیمت حبوبات بسته بندی درجه یک در وزن 900 گرمی بر طبق معیارهایی از جمله دستچین بودن حبوبات، رنگ و طعم محصول، مدت زمان پخت دانه های حبوبات، خرید مستقیم از کارخانه تولیده کننده و بسیاری فاکتورهای دیگر تعیین می شود. اما چنانچه مشتری بتواند میزان حبوبات درخواست شده خود را به صورت تکی و یا عمده از شرکت های تولید کننده معتبری مانند کارخانه هومسا به طور مستقیم به دست آورد قطعا بدون هیچ نوع واسطه ای و بدون پرداخت هیچ نوع اضافه قیمتی می تواند قیمت حبوبات بسته بندی درجه یک را مطابق با درب کارخانه یا همان پایین ترین قیمت فروش کارخانه تهیه نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .