گندم حلیم 900 گرمی هومسا از فرآورده های دیگری از گندم ایرانی است که ما این محصول را با عنوان گندم پوست کنده با قیمتی مناسب عرضه می کنیم.

فروش گندم حلیم بسته بندی 900 گرمی

گندم حلیم 900 گرمی هومسا

گندم پوست کنده یا همان گندم حلیم 900 گرمی هومسا از جمله محصولات جدیدی است که به تازگی آن را روانه بازارهای مصرف نموده ایم. این محصول به شکل دانه های سالمی از گندم است که غالباً هیچ نوع غلافی ندارد و می تواند در زمان مصرف لعاب زیادی را به غذا بدهد. بنابراین جهت استفاده های زیادی نظیر:

  • تهیه سوپ
  • تهیه انواع آش ها
  • تهیه حلیم

و… می تواند گزینه مناسبی باشد؛ زیرا ما سعی کرده ایم برای تهیه این محصول بهترین گندم ایرانی را با روشن ترین رنگ و بالاترین کیفیت به طور مستقیم از کشاورزان این مرز و بوم انتخاب کنیم و بدون هیچ نوع فرآوری عملیات پوست گیری را با استفاده از مدرن ترین ماشین آلات مکانیزه و همچنین سنگ های دوار انجام دهیم تا بتوانیم مرغوب ترین گندم پوست کنده را با خوشمزه ترین طعم با برند هومسا در اختیار شما قرار دهیم.

عرضه گندم حلیم بسته بندی هومسا

از آنجایی که نگهداری گندم حلیم به طور فله کار دشواری می باشد بنابراین خرید گندم حلیم 900 گرمی هومسا می تواند راهکار دستی برای شما باشد.

زیرا گندم در اثر قرار گرفتن در دمای مختلف، هوا و رطوبت به مرور کیفیت خود را از دست می دهد و ضمن پیدا کردن رگه تلخ دچار مور زدگی و کرم زدگی می شود.

بنابراین انبار کردن گندم حلیم فله در حجم زیاد می تواند احتمال وارد آوردن ضررهای احتمالی را برای شما به همراه داشته باشد. اما غالبا گندم حلیم بسته بندی هومسا به دلیل اجرای عملیات سورت شدن و پولیش شدن فاقد هر گونه عامل میکروارگانیسم و تخم حشرات می باشد.

از طرفی دیگر به دلیل داشتن بسته بندی پلمپ شده از نفوذ هوا، رطوبت و دمای بالا به محتویات درون بسته جلوگیری می کند.

همچنین فاقد هر گونه ضایعات است و در زمان استفاده وزن آن کم نخواهد شد و در هر شرایط اقلیمی ارزش غذایی آن تا مدت های زیادی حفظ می شود که تمامی این موارد می تواند عرضه گندم حلیم را در جهت رسیدن به سود بیشتری برای شما  قرار دهد.

خرید گندم پوست کنده هومسا

این روزها با توجه به نوسانات زیادی که در نرخ فروش گندم و فرآورده های آن به وجود آمده است همچنان مشاهده می کنیم که گندم های حلیم بسته بندی با برندهای مختلف در بازار ثبات قیمت بیشتری نسبت به گندم های فله دارند که همین امر توانسته خرید گندم حلیم ۹۰۰ گرمی هومسا را در جهت فروش بیشتری قرار دهد.

بنابراین شما هم می توانید با انتخاب این محصول قیمت گندم حلیم 900 گرمی هومسا را در نرخ ارزانی تهیه کنید. البته توجه داشته باشید اگر جزو خریداران عمده این محصول هستید به شما پیشنهاد می دهیم درخواست خود را به طور مستقیم از کارخانه انجام دهید تا  حجم زیادی از محصولات ما را مطابق با قیمت درب کارخانه به دست آورید.