جو پرک 400 گرمی هومسا از جمله محصولات فرآوری شده ارزان قیمتی است که برای تهیه انواع سوپ ها و آش ها در بهترین کیفیت بکار گرفته می شود.

فروش جو پرک بسته بندی

جو پرک 400 گرمی هومسا

جو پرک همان دانه های جو پوست گرفته شده ای است که در کارخانه در یک دمای ثابتی پخته شده و با غلطک های مخصوصی تخت می شود.

بنابراین می تواند برای طبخ بسیاری از سوپ ها و پیش غذاها گزینه مناسبی باشد، به همین دلیل امروزه فروش جو پرک بسته بندی در بازارهای مصرف از رونق خوبی برخوردار است که در این میان ما با تولید جو پرک 400 گرمی هومسا توانسته ایم گوی سبقت را از رقبای تجاری خود ربوده و با عرضه این نوع غلات در بسته بندی های سلفونی با بالاترین کیفیت و ارزان ترین قیمت به جایگاه مهمی از بازار غلات ایران  برسیم.

لازم است بدانید ما با ارائه جو پرک 400 گرمیهومسا می توانیم محصولی با مشخصاتی از قبیل:

  • یکدست، پاک شده و تمیز
  • تهیه شده از بهترین دانه های جو ایرانی
  • داشتن رنگ سفید و روشن
  • فرآوری شده با بهترین ماشین آلات روز دنیا
  • بسته بندی شده با مرغوب ترین سلفون های شفاف
  • پولیش شده و بوجاری شده بدون هیچ نوع ضایعات

با مناسب ترین قیمت فروش در بازار  و ماندگاری بالا در هر شرایط محیطی تولید کنیم. این محصول قابل عرضه در سراسر کشور بوده و مطابق با درخواست شما از درب کارخانه به مقصد تمامی شهرها و استان ها بارگیری و ارسال می شود.

قیمت جو پرک بسته بندی هومسا

اگر تمایل دارید تا خرید جو پرک 400 گرمی هومسا را با ارزان ترین قیمت بازار انجام دهید به شما توصیه می کنیم خرید خود را به طور مستقیم از کارخانه هومسا انجام دهید تا ما بتوانیم محصول درخواستی شما را با قیمت درب کارخانه بدون حضور هیچ دلال و واسطه گری در اختیارتان قرار دهیم.

چون ما مواد اولیه خود را به طور مستقیم از کشاورزان ایرانی تهیه می کنیم و اجازه نمی دهیم هیچ واسطه گری در تولیدات ما دخالتی داشته باشد. پس خوب است بدانید خرید مستقیم جو پرک 400 گرمی هومسا می تواند حاشیه سود بیشتری را برای شما رقم بزند و با عرضه جو پرک هومسا در نرخی کمتر از قیمت درج شده بر روی بسته بندی همچنان نظر جمع زیادی از مشتریان عمده و خرده را به سمت شما جلب کند.

خرید جو پرک هومسا

چنانچه می خواهید از خرید جو پرک 400 گرمی هومسا احساس رضایت بیشتری داشته باشید بهتر است خرید خود را به صورت حضوری به طور مستقیم از کارخانه انجام دهید.

اما اگر امکان خرید حضوری برای شما فراهم نیست به شما پیشنهاد می کنیم سفارش خود را از هر نقطه کشور از طریق تماس تلفنی و یا ارسال پیام از طریق شبکه های اجتماعی به ما اعلام کنید تا در اسرع وقت به خواسته شما رسیدگی کنیم و میزان جو پرک سفارش داده شده را در هر تناژ دلخواهی به محل ارسال نماییم.

البته به یاد داشته باشید شما می توانید قبل از خرید محصولات متنوع هومسا به صورت تلفنی جدیدترین لیست قیمت جو پرک بسته بندی هومسا و دیگر حبوبات و غلات هومسا را دریافت نموده و از تخفیفات ویژه ما که برای خریداران عمده محصولات خود در نظر گرفته ایم بهره مند شوید.