دال عدس 900 گرمی هومسا یکی از زود پخت ترین و پرمصرف ترین حبوباتی است که به دلیل خواص فراوانش، در بازارهای داخلی مورد استقبال مصرف کنندگان قرار گرفته است. این نمونه عدس که از خانواده عدس های معمولی به حساب می آید؛ رنگی قرمز و سایز ریزی دارد که در زمان کمی نیز پخته می شود.

فروش دال عدس بسته 900 گرمی

خرید دال عدس 900 گرمی

امروزه با توجه به رعایت موارد بهداشتی، شکیل بودن بسته بندی های فروشگاهی، حمل آسان و البته موارد دیگری مانند بالا بودن کیفیت حبوبات بسته بندی شده و همچنین یکدست بودن سایز آنها، اغلب خریداران ترجیح می دهند تا دال عدس را همانند سایر حبوبات به صورت بسته بندی در وزن های مختلف از جمله۹۰۰ گرمی خریداری کنند.

به همین دلیل امروزه افراد، بیشتر از هر زمان دیگری به دنبال خرید دال عدس بسته بندی از جمله دال عدس 900 گرمی هومسا هستند؛ زیرا دال عدس هایی که در شرکت هومسا مورد بسته بندی قرار می گیرند دارای ویژگی هایی نظیر:

  • سایز متناسب
  • زود پخت
  • خوش طعم
  • خوش رنگ
  • بدون ضایعات

تمیز و پاک شده می باشد. پس خرید دال عدس 900 گرمی هومسا می تواند یک انتخاب درست از تهیه مرغوب ترین دال عدس در کشور باشد.

قیمت دال عدس بسته بندی

هر چند که خرید دال عدس در خطه جنوب کشور بیشتر از دیگر مناطق کشور صورت می گیرد. اما امروزه با توجه به خواص و کاربردی این حبوبات دارد؛ فروش دال عدس بسته بندی نیز مورد استقبال خانوارها در دیگر مناطق کشور قرار گرفته و این محصول در مراکز مختلفی عرضه می شود.

اما در زمینه قیمت دال عدس بسته بندی لازم است بدانید از آنجایی که عدس سبز در بازارهای ایران به دو صورت ایرانی و خارجی موجود می باشد، پس دال عدس یا همان عدس قرمز هم نیز به دو صورت

  • دال عدس ایرانی
  • دال عدس کانادایی

در بازار فروش دال عدس عرضه می شود که بدون شک قیمت دال عدس بسته به نوع ایرانی و کانادایی، کیفیت پخت این محصول و سایز آن می تواند در نرخ های متعددی عرضه شود.

قیمت دال عدس ۹۰۰ گرمی هومسا

اگر چه شرکت هومسا مانند دیگر شرکت های تولید کننده دال عدس بسته بندی، تمام هزینه های لازم را جهت بسته بندی و عرضه دال عدس 900 گرمی هومسا با بهترین کیفیت صرف می کند. اما غالبا تمام تلاش خود را به کار گرفته تا از طریق وبسایت خود و عرضه مستقیم این محصول از کارخانه به مصرف کننده، قیمت دال عدس بسته بندی 900 گرمی هومسا را در پایین ترین نرخ عرضه نماید و در فروش این محصول در تناژ بالا تخفیفات ویژه ای را برای مشتریان خود در نظر بگیرد.