بلغور جو 900 گرمی هومسا بصورت عمده و جرئی در سراسر کشور به فروش میرسد. قیمت خرید بلغور جو بسته بندی هومسا با نرخ درب کارخانه محاسبه می شود.

فروش بلغور جو بسته بندی 900 گرمی

بلغور جو 900 گرمی هومسا

بلغور جو 900 گرمی هومسا از دانه های پوست کنده جو دو سر تهیه می شود. به طوری که این دانه ها را در کارخانه طی فرآیندی کاملا بهداشتی پخت داده و سپس خشک و آسیاب می کنند. اما لازم است بدانید نحوه آسیاب این محصول به گونه ای است که دانه های جو به تکه های ریزتر و دانه های شکسته تبدیل می شوند.

امروزه با توجه به پخت سریع این محصول و خواص بسیاری که برای سلامتی دارد امروزه افراد بسیاری بلغور جو دو سر را گزینه مناسبی برای استفاده در سوپ و آش می دانند. در برخی موارد نیز این محصول را برای استفاده در سالاد نیز بکار می گیرند.

خرید بلغور جو دو سر برند هومسا

با توجه به خاصیت فراوانی که مصرف بلغور جو به دنبال دارد، امروزه در قفسه های بسیاری از فروشگاه انواع بلغور جو بسته بندی را می بینیم که با برندها و نام های مختلفی جهت عرضه به خریداران این محصول چیده شده اند. اما اگر می خواهید بدانید بهترین و باکیفیت ترین بلغور جو دو سر چه ویژگی هایی دارد لازم است بدانید این محصول

  • از کیفیت پخت بالایی برخوردار است.
  • رنگ روشن و طبیعی دارد.
  • دارای ماندگاری بالایی بوده و کپک نمی زند.
  • بوی نم و رطوبت نمی دهد.
  • مطابق قوانین استاندارد و کاملا طبیعی تهیه شده است.
  • فاقد مواد شیمیایی و افزودنی باشد.

بدون دخالت دست و توسط ماشین آلات مدرن در فضایی کاملا تمیز و بهداشتی تهیه شده و عاری از هر گونه ضایعات و سنگ ریزه نیز می باشد. بنابراین اگر به دنبال چنین محصول باکیفیتی هستید ما بلغور جو 900 گرمی هومسا را به شما پیشنهاد می دهیم تا طعم واقعی یک محصول کاملا طبیعی و سالم را بچشید.

قیمت بلغور جو بسته بندی هومسا

غالباً قیمت بلغور جو بسته بندی هومسا با توجه به موارد مختلفی تعیین می شود که در این میان کیفیت محصول، نوع بسته بندی و نحوه عرضه آن از جمله مهم ترین پارامترهای موثر در قیمت این غله می باشد.

بنابراین با توجه به نیاز بازار برای خرید بلغور جو 900 گرمی هومسا و عرضه بدون واسطه این محصول با قیمت ارزان و مناسب از کارخانه، ما نیز سعی نموده ایم تا جهت جلب رضایت مشتریان خود خرید این محصول را به دو صورت خرید جزئی و خرید عمده فراهم نماییم.

در این راستا از طریق وبسایت خود فرآیند ثبت سفارش و خرید را برای تمامی مشتریانمان در سراسر کشور آسان نموده ایم و با چند کلیک ساده می توانید خرید خود را به صورت جزئی سفارش بدهید و یا در صورت خرید عمده این محصول می توانید با کارشناسان فروش ما ارتباط برقرار نموده و پس از استعلام قیمت عمده بلغور جو 900 گرمی هومسا این محصول را در تعداد دلخواه سفارش بدهید.