جو پوست کنده 900 گرمی هومسا از جمله محصولاتی است که امکان خرید آن به طور مستقیم از کارخانه با پایین ترین نرخ برای خریداران عمده وجود دارد.

فروش جو پوست کنده بسته بندی 900 گرمی

جو پوست کنده 900 گرمی هومسا

اگر شما نیز در میان هزاران مشتری ما، قصد خرید محصولات هومسا دارید بهتر است بدانید یکی از محصولات جدیدی که توانسته ایم با بهترین کیفیت در بسته بندی های 900  گرمی به بازارهای مصرف عرضه کنیم؛ جو پوست کنده 900 گرمی هومسا می باشد.

در واقع این محصول به دلیل استفاده های زیادی که در انواع آش ها و سوپ ها دارد و به علت فیبر و املاح معدنی که در خود گنجانده همچنان این روزها با فروش خوبی رو به رو شده است.

در این میان ما تمام توان خود را به کار بسته ایم تا تازه ترین دانه های جو ایرانی را به طور مستقیم از کشاورزان داخلی خریداری کرده و در یک واحد صنعتی با استفاده از مجهزترین دستگاه های پوست گیر بدون هیچ نوع فرآوری کار جداسازی غلاف دانه ها را انجام دهیم و یک محصول مرغوب را با عنوان جو پوست کنده در بسته های سلفونی در اختیار مصرف کنندگان قرار دهیم. پس دلیل اصلی استقبال خریداران، کیفیت بالای جو پوست کنده هومسا و داشتن قیمت مناسب محصول می باشد.

خرید جو پوست کننده هومسا

با توجه به روش های زیادی که امروزه با گسترش اینترنت پیش روی خریداران قرار گرفته است بنابراین ما نیز راه های ارتباطی زیادی را برای دستیابی به محصولات هومسا خصوصا جو پوست کنده 900 گرمی هومسا قرار داده ایم. پس چنانچه شما تمایل دارید یک محصول با ویژگی هایی از قبیل:

  • یکدست و پاک شده
  • خوش طعم با مدت زمان پخت مناسب
  • فاقد هر گونه ضایعات و کپک زدگی
  • بسته بندی سلفونی با طراحی عالی
  • حمل آسان
  • تهیه شده از دانه های غلات ایرانی
  • با کیفیت ترین نوع جو به رنگ سفید
  • نگهداری طولانی مدت

و بسیاری مزایای دیگر را به دست آورید می توانید به طور حضوری به دفتر فروش ما مراجعه کرده و هر حجم دلخواهی از محصولات هومسا را تهیه نمایید.

البته اگر برای شما امکان خرید حضوری وجود ندارد می توانید با برقراری تماس تلفنی و یا ارسال ایمیل و ارسال پیام از طریق شبکه های اجتماعی خرید خود را به طور مستقیم از ما انجام دهید.

فروش جو پوست کنده بسته بندی هومسا

جو پوست کنده از جمله غلات پر مصرفی است که در اثر قرار گرفتن در حرارت و رطوبت بالا به سرعت دچار مور زدگی می شود. پس در هنگام خرید این محصول سعی کنید قبل از بررسی قیمت جو پوست کنده بسته بندی حتماً محتویات درون بسته بندی را مورد بررسی قرار دهید تا بتوانید از کیفیت محصول اطمینان حاصل کنید.

البته اگر شما تمایل به خرید جو پوست کنده 900 گرمی هومسا داشته باشید ما به جرأت می توانیم یک محصول عالی با ارزان ترین قیمت را در اختیار شما قرار دهیم. چون با استفاده از مدرن ترین ماشین آلات به خوبی تمام دانه های جو را پولیش کرده و عاری از هر گونه تخم حشرات قرار داده ایم. پس محصولات ما در هر شرایط محیطی با هر دما و هر رطوبتی قابل نگهداری می باشد.