تهيه حبوبات بسته بندی برای ارگان ها

خرید حبوبات بسته بندی برای ارگان ها به منزله تهیه محصولی بهداشتی است که بصورت استفاده آسان با قیمت مناسب از کارخانه تولیدکننده صورت میگیرد.

فروش نخود بسته بندی 900 گرمی

فروش حبوبات بسته بندى به ارگان ها و سازمان ها

با توجه به برنامه ای که برخی از ارگان ها و سازمان ها مانند بیمارستان ها، پادگان ها، دانشگاه ها، شرکت های خصوصی و دولتی و… در مورد تهیه وعده های غذایی مختلف برای کارکنان خود در نظر دارند. بنابراین لازم است تا مسئولین خرید این دسته از ارگان ها همراه دیگر اقلام خوراکی مجموعه ای از انواع حبوبات را به صورت پاک شده و تمیز در اختیار سرآشپزان قرار دهند.

پس این روزها فروش حبوبات بسته بندی برای ارگان ها و بسیاری از نهادها بازار گرمی را به خود گرفته است. البته گفتنی است چون این دسته از خریداران بازار حبوبات ایران نیاز خود را به صورت حجم بالا و در تناژهای مختلف تهیه می کنند بنابراین مهم ترین مسئله در زمان خرید حبوبات بعد از تایید نمودن کیفیت محصول، بحث قیمت و صرفه جویی در هزینه ها می باشد.

در این میان بهتر است بدانید ما به عنوان کارخانه تولید کننده حبوبات بسته بدی هومسا می توانیم طیف گسترده ای از انواع حبوبات خود را به صورت بسته بندی و در وزن 900 گرمی به شما معرفی نماییم و شرایطی را فراهم آوریم تا به طور مستقیم از کارخانه بتوانید ارزان ترین و مرغوب ترین انواع حبوبات مورد نیاز نظیر:

 • لپه ریز بسته بندی هومسا
 • نخود بسته بندی هومسا
 • لوبیا چیتی بسته بندی هومسا
 • لوبیا قرمز بسته بندی هومسا
 • لوبیا سفید بسته بندی هومسا
 • عدس بسته بندی هومسا
 • لوبیا چشم بلبلی بسته بندی هومسا
 • ماش بسته بندی هومسا

و… را برای مصارف ارگان ها و ادارات مختلف مورد استفاده خود قرار دهید.

با خرید مستقیم انواع حبوبات بسته بندی هومسا از ما محصولی باکیفیت را با قیمت ارزان تهیه کنید

تهيه سبد كالا براى كارمندان ادارات و شركت ها

حدود چند سالی است که برخی از نهادها و سازمان ها طی برنامه ای تنظیم شده اقدام به تهیه سبد کالا برای کارمندان ادرات و شرکت های بسیاری کرده اند و معمولا سعی می کنند تا تمامی اقلام انتخابی خود را به صورت بسته بندی در این سبد کالا قرار دهند.

 در این میان، یکی از این مواد غذایی که می تواند از ضروری ترین کالاهای موجود در سبد غذایی کارمندان و کارکنان ادارات بشمار برود، حبوبات بسته بندی شده در وزن ۹۰۰ گرمی می باشد.

زیرا حبوبات جزو پرمصرف ترین مواد غذایی در بین خانوارهای ایرانی به حساب می آید و از طرفی دیگر چنین کالای بسته بندی شده ای به دلیل داشتن مزیت های فراوانی اعم از:

 • نگهداری و انبار نمودن آن در طولانی مدت
 • حمل آسان این محصول در هر شرایط محیطی
 • توزیع بسته های حبوبات به یک اندازه
 • پاک بودن و تمیز بودن محصول در زمان استفاده مصرف کنندگان
 • یکدست بودن حبوبات در سایزهای مختلف
 • مرغوبیت بالای محتویات درون بسته
 • تهیه آسان حبوبات بسته بندی در تناژ بالا
 • متنوع بودن حبوبات بسته بندی

و بسیاری مزایای دیگر، می تواند برای بسیاری از نهادها و مراکز به عنوان یک گزینه مناسب انتخاب شود.

پس توزیع حبوبات بسته بندی برای ارگان های مختلف هم کاملا بهداشتی است و هم می تواند از جهات مختلفی یک ماده غذایی مورد پسند برای مصرف کنندگان به شمار آید.

بر همین اساس ما با راه اندازی واحد تولیدی حبوبات بسته بندی شده خود با برند هومسا تمام تلاشمان را به کار بسته ایم تا با تولید حبوبات متنوع سورت شده و بوجار شده خدمتی را به تهیه کنندگان این سبد کالا انجام دهیم.

بنابراین شما می توانید جهت تامین نیاز خود طیف گسترده ای از محصولات هومسا را به صورت بسته بندی های سلفونی در وزن 900 گرمی از طریق روش های حضوری و غیر حضوری تهیه نمایید.

همچنین بخوانید
قيمت انواع لوبيا بسته بندى شده در ايران

البته فراموش نکنید که ما به خریداران عمده حبوبات بسته بندی هومسا نیز تخفیفات ویژه ای نیز ارائه می دهیم و این توانایی را داریم تا با دریافت یک تماس تلفنی از طرف شما در هر نقطه از کشور، هر حجم سفارش شده ای را تهیه نموده و به محل مورد نظر شما ارسال نماییم.

تنها کافیست با ما تماس بگیرید و هر نوع حبوبات بسته بندی شده را با تناژهای مختلف در محل خود تحویل بگیرید

فروش دال عدس بسته 900 گرمی

قيمت حبوبات بسته بندى براى ارگان

از آنجایی که همیشه بودجه مخارج ارگان ها، سازمان ها و دیگر مراکز دولتی و خصوصی از مدت ها قبل تعیین شده است؛ بنابراین مدیر مالی، حسابداری، مسئول خرید و دیگر افراد مسئول در این زمینه، سعی می کنند تا خریدها را مطابق با بودجه در نظر گرفته شده و کاملاً با صرفه انجام بدهند.

اما متاسفانه با بی ثباتی های اخیری که در بازار معاملات مواد غذایی و دیگر اقلام به وجود آمده است؛ افرادی که مسئولیت خرید حجم زیادی از مواد را بر عهده دارند تمام تلاش خود را به کار می بندند تا ارزان ترین نرخ بازار فروش را به دست آورند.

به همین دلیل شرکت های تولیدی جهت جذب مشتریان و فروش بالای محصولات خود سعی کرده تا در بازار رقابتی پایین ترین نرخ بازار  را به دست بگیرند و محصولات مورد نیاز مشتریان را با قیمتی رقابتی و ارزان روانه بازار کنند.

اما گاهی اوقات این پایین بودن قیمت مواد غذایی مانند قیمت حبوبات بسته بندی برای ارگان ها می تواند برای مصرف کنندگان و شاید هم خریداران عمده دردسرهایی را به وجود آورد؛ زیرا ممکن است یک برند از حبوبات بسته بندی شده در بازار با قیمت بسیار ارزانی فروخته شود اما غالباً دارای معایبی نظیر:

 • حبوبات پارساله با رنگی کدر باشد.
 • دانه های حبوبات کرم خورده و یا شته زده باشند.
 • محتویات درون بسته به خوبی پولیش نشده باشند در نتیجه به مرور زمان تخم حشرات درون بسته به لارو تبدیل شوند.
 • جنس بسته بندی بی کیفیت بوده و بر اثر جا به جایی دچار پارگی شود.
 • محتویات بسته دارای نیم دانه و حبوبات خرد شده باشد.
 • وزن درج شده بر روی بسته بندی محصول با وزن اصلی محتویات درون بسته بندی متفاوت باشد.

پس به شما توصیه می کنیم در هنگام خرید حبوبات بسته بندی برای ارگان ها و یا دیگر مصارف قبل از بررسی قیمت حبوبات حتماً کیفیت محصول را نیز در نظر بگیرید.

در این میان ما با عرضه محصولات هومسا توانسته ایم ضمن ارائه با کیفیت ترین حبوبات بسته بندی برای ارگان ها به طور مستقیم مطابق با قیمت درب کارخانه انواع حبوبات بسته ای را به دست مشتریان خود برسانیم.

با خرید انواع حبوبات بسته بندی هومسا به طور مستقیم از کارخانه، ارزان ترین حبوبات بسته بندی شده در کشور را به دست آورید

خريد حبوبات ٩٠٠ گرمى سبد كالاى ادارات

چنانچه قصد دارید تا خرید حبوبات ۹۰۰ گرمی سبد کالای ادارات را به خوبی انجام دهید بهتر است محصولی را انتخاب کنید که در گام اول بتواند از نظر زیبایی ظاهری و طراحی بسته بندی نظر مصرف کنندگان را به سمت جلب کند، سپس از نظر کیفیت مورد رضایت آنها باشد یعنی:

 • دارای وزن ایده الی باشد.
 • بسته بندی مرغوبی داشته باشد و مانع از ورود رطوبت، هوا، هجوم حشرات و.. گردد.
 • خوش پخت و خوش طعم بوده
 • محتویات درون بسته یکدست باشد یعنی در مدت زمان یکسانی تمامی دانه های حبوبات پخته شوند.
 • در هنگام پخت پوست دانه ها جدا نشوند.
 • حبوبات بسته بندی به صورت پاک شده و تمیز باشد.
 • حبوبات امساله باشد و تمامی دانه هایش دارای سطح صاف با رنگی روشن باشند.
 • و در نهایت به آسانی تهیه شود و در قیمت ارزانی به دست آید.

پس با توجه به این توضیحات ما می توانیم به شما محصولات خود را با نام تجاری هومسا پیشنهاد دهیم؛ زیرا شما با خرید محصولات هومسا به طور مستقیم از کارخانه می توانید تنها با یک تماس تلفنی و یا ارسال پیام از واتساپ، تلگرام، اینستاگرام و… هر میزانی از انواع حبوبات بسته بندی شده را در بالاترین سطح کیفیت و ارزان ترین نرخ بازار فروش به دست آورید و یک خرید مطلوب را تجربه کنید.

فروش نخود لوبیا بسته بندی 900 گرمی

ويژگى حبوبات بسته بندى هومسا

اگر شما جهت تامین حبوبات بسته بندی شده بر حسب نیاز خود، در نظر دارید تا محصولات هومسا را انتخاب کنید بهتر است بدانید ما برای ارائه یک محصول فوق العاده با کیفیت در بازار سعی کرده ایم تا بهترین مناطق کشت انواع حبوبات را در کشور مانند خمین، خرم دره، ازنا، لرستان، کرمانشاه، خوزستان و… را  شناسایی کنیم.

همچنین بخوانید
بازار فروش عمده حبوبات بسته بندى شده

 سپس از برترین برندهای حبوبات وارداتی در کشور مطلع شویم و به طور مستقیم طیف وسیعی از مواد اولیه دستچین شده خود را از کشاورزان ایرانی و شرکت های وارد کننده انواع حبوبات وارداتی تامین نماییم.

ضمن اینکه با راه اندازی پیشرفته ترین دستگاه های تمام اتوماتیک بوجاری و شن گیری تمامی حبوبات تهیه کرده را تفکیک سازی کنیم و آنها را بنا به سایز بندی دانه ها در مرحله پولیش و سورت شدن قرار دهیم.

و در نهایت با انتخاب مرغوب ترین بسته های سلفوتی با زیباترین طراحی توانسته ایم تمامی حبوبات مورد نیاز مصرف کنندگان را در وزن 900  گرمی بارگیری کنیم و با برند هومسا در اختیار بازارهای فروش مانند

 • فروشگاه های زنجیره ای
 • هایپر مارکت ها
 • مغازه های محلی
 • هتل ها
 • رستوران ها
 • ارگان های های دولتی و خصوصی

و… مطابق با قیمت درب کارخانه قرار دهیم. پس شما با خرید محصولات بسته بندی برای ارگان ها و یا خرید دیگر حبوبات هومسا می توانید حبوباتی امساله و تازه برداشت شده را به صورت دانه های یکدست و یک سایز در بسته بندی های سلفونی در وزن 900 گرمی را تهیه کنید و هر نوع حبوبات پاک شده را به صورت حضوری و غیر حضوری بیشتر به صورت تماس تلفنی به صورت خرده و عمده به دست آورید.

حبوبات بسته بندی هومسا محصولی فوق العاده مناسب برای عرضه فروشگاهی و دیگر مصارف در کشور می باشد

Slider

مزيت خريد حبوبات بسته بندى از كارخانه هومسا

ما با نهایت تلاش و کوشش فراوان سعی کرده ایم تا محصولات تازه برداشت شده از زمین های کشاورزی = را مستقیماً به دست مصرف کنندگان برسانیم و دست دلالان و واسطه گران را از خرید شما کوتاه کنیم که این امر می تواند حذف اضافه قیمت ها را برای شما به دنبال داشته باشد.

از طرفی دیگر شرایطی را فراهم آورده ایم تا شماره های تماس واحد فروش خود را در اختیار  شما قرار دهیم تا شما به راحتی و به طور رایگان بتوانید با ما مشاوره های لازم را انجام دهید و طی یک تماس تلفنی از انواع حبوبات هومسا به همراه جدیدترین لیست قیمت حبوبات بسته بندی برای ارگان و دیگر مراکز خرید محصولات هومسا مطلع شوید.

در این میان بهتر است بدانید شما با خرید محصولات هومسا به طور مستقیم از کارخانه این فرصت را در اختیار دارید تا تناژ بالایی از انواع حبوبات بسته بندی هومسا را با قیمت درب کارخانه تهیه نمایید و از حاشیه سود بیشتری بهره ببرید. بنابراین شما می توانید با کمترین بودجه، حجم زیادی از محصولات هومسا را در مدت های طولانی بدون هیچ کاهش وزن و افت کیفیتی در انبارها نگهداری نمایید و تا مدت ها از نوسانات قیمت در بازارهای خرید و فروش حبوبات به دور باشید.

نتیجه گیری

حبوبات بسته بندی برای ارگان از جمله محصولات مرغوبی است که غالبا برای تامین خوراک روزانه کارمندان و یا تهیه سبد کالای ادارات و نهادهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. بنابراین لازم است تا دارای ویژگی های مخصوصی باشد که در این میان ما در شرکت هومسا به عنوان یکی از تولید کنندگان برتر این محصول در کشور توانسته ایم جزو عرضه کنندگان با کیفت ترین حبوبات بسته بندی برای ارگان ها و سازمان ها باشیم و همچنان طیف گسترده ای از انواع حبوبات تازه و مرغوب را با پایین ترین نرخ در  بازار فروش در اختیار بسیاری از مراکز دولتی و خصوصی قرار دهیم و رضایت جمع زیادی از کارکنان جامعه را کسب نماییم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .