قيمت خريد بلغور گندم بسته بندی

بلغور گندم بسته بندی از محصولات هومسا است که از بهترین دانه های گندم ایرانی با جدیدترین ماشین آلات به صورت کاملا بهداشتی تهیه می شود.

فروش بلغور گندم بسته بندی 900 گرمی

بلغور گندم بسته بندى با قيمت كارخانه

بلغور گندم یکی از فرآورده های جانبی گندم است که در واقع شکل خرد شده ای از گندم می باشد. امروز با توجه به مصرف زیادی که بلغور گندم در بین افراد جهت تهیه برخی آش ها و سوپ ها پیدا کرده است بنابراین ما نیز درکارخانه هومسا سعی کرده ایم بلغور گندم بسته بندی را به سبد تولیدات خود اضافه نماییم و مرغوب ترین بلغور گندم های سفید ایرانی را با برند هومسا در اختیار شما قرار دهیم.

 در واقع ما برای کسب رضایت جمع زیادی از مصرف کنندگان همچنان تمام تلاش خود را به کار بسته ایم تا با انتخاب بهترین مناطق کشت گندم در کشور بتوانیم مرغوب ترین دانه های گندم ایرانی را به طور مستقیم بدون دخالت هیچ دلالی از کشاورزان تولید کننده به صورت فله خریداری نماییم.

سپس گندم های تازه درو شده و تفکیک شده را به کارخانه هومسا برده تحت شرایط رطوبتی خاص با استفاده از دستگاه های پوست گیر عملیات غلاف گیری را انجام می دهیم و در نهایت برای تولید بلغور گندم دانه های گندم پوست کنده شده را توسط آسیاب های مخصوص به چند تکه خرد می کنیم تا بتوانیم بلغور مناسبی از دانه های گندم ایرانی را در بالاترین کیفیت به دست شما عزیزان برسانیم.

بنابراین روشن است که ارزان بودن بلغور گندم 900 گرمی هومسا به دلیل تهیه مستقیم مواد اولیه کارخانه و عرضه مستقیم این محصول از کارخانه می باشد.

پس با این حساب خریداران عمده بلغور گندم هومسا می توانند تناژ بالایی از این محصول را مطابق با قیمت درب کارخانه تهیه نمایند و با فروش این محصول در بازارهای مصرف در نرخی بسیار ارزان تر و کمتر از قیمت درج شده بر روی بسته بندی از سایر رقبای تجاری خود پیشی گرفته و همچنان از حاشیه سود بیشتری بهره ببرند.

البته فراموش نکنید برای کسانی که حجم زیادی از بلغور گندم بسته بندی هومسا را مستقیما از کارخانه تهیه می کنند ما تخفیفات ویژه ای را در نظر گرفته ایم.

با خرید مستقیم بلغور گندم بسته بندی هومسا از ما  این محصول  را با قیمت درب کارخانه به دست آورید

بلغور گندم هومسا

خريد بلغور گندم مرغوب بسته بندى شده

اگر چه امروزه برخی از شما به دلیل ارزان بودن بلغور گندم فله نسبت به قیمت بلغور گندم بسته بندی  تمایل دارید تا این محصول را به صورت فله خریداری نمایید اما تا به حال در خرید بلغور گندم به موارد مهمی مانند:

 • نحوه نگهداری از بلغور های گندم
 • شرایط دمایی و رطوبتی محیط نگهداری محصول
 • تازه بودن محصول و تهیه شده از گندم های امساله
 • ترد بودن بلغور گندم و تهیه شده از گندم های آبی
 • رعایت نکات بهداشتی فروشنده
 • نبود ضایعات در محصول خریداری شده
 • عدم مور زدگی و کرم زدگی پس از تهیه محصول
 • عدم کاهش وزن و افت کیفیت در زمان استفاده
 • نبود بوی کپک در لا به لای بلغورها
 • خشک بودن محصول به اندازه کافی
 • رنگ شفاف و خوش طعم بودن بلغور

و بسیاری فاکتورهای مهم دیگر توجه کرده اید؟ در واقع در هنگام خرید بلغور گندم فله هیچ کدام از موارد ذکر شده را نمی توان به طور صد در صد بررسی نموده و  قبول داشت؛ زیرا مقدار بلغور خریداری شده هیچ نوع اطلاعاتی را در اختیار ما قرار نمی دهد.

همچنین بخوانید
قيمت روز جو پوست كنده بسته بندى شده

پس کیفیت چنین محصولی در زمان خرید نمی تواند برای مشتریان روشن باشد،  اما از طرفی دیگر زمانی که شما بلغور گندم بسته بندی مانند بلغور گندم هومسا را در سبد غذایی خود قرار می دهید به طور مشخص می توانید تاریخ تولید و تاریخ انقضاء محصول را در کنار اطلاعات دیگیری نظیر وزن کلی محصول، نشان استاندارد، مجوز بهداشت، نشان سلامت و…. را مورد بررسی قرار دهید و با خیالی آسوده بهترین بلغور گندم های کشت شده در زمین های کشاورزی ایران را مورد استفاده خود قرار دهید.

پس با خرید بلغور گندم هومسا شما همچنان محصولی با کیفیت ممتاز و دارای نشان استاندارد را در ارزان ترین قیمت به دست خواهید آورد و از طعم دلنشین آن لذت کافی را خواهید برد. در این راستا پرداخت هزینه بیشتر برای بلغور گندم بسته ای می تواند محصول تازه تر و مطمئن تری را در اختیار شما قرار دهد.

بنابراین جهت کسب رضایت از خرید خود  تنها کافیست با ما در واحد فروش شرکت هومسا تماس بگیرید تا در اسرع وقت بهترین بلغور های گندم بسته بندی شده را برای شما ارسال نماییم.

با خرید مستقیم از ما تازه ترین و خوش طعم ترین بلغور گندم بسته بندی را در هر نقطه ای از کشور به دست آورید

فروش بلغور گندم بسته بندی 900 گرمی

بلغور گندم هومسا چه ويژگى هايى دارد؟

این روزها با توجه به رعایت نکات بهداشتی و توجه بیشتر افراد به خرید مواد غذایی بسته بندی شده و لوکس همچنان سبب شده است تا  خرید بلغور گندم مرغوب بسته بندی شده با استقبال خوبی رو به رو شود، به طوری که خریداران عمده این محصول مانند:

 • فروشگاه های زنجیره ای
 • هایپر مارکت ها
 • مغازه های محلی
 • فروشگاه های مجاری

و… سعی دارند تا برای جذب مشتریان ، عرضه بلغور گندم را به صورت بسته بندی انجام دهند. البته توجه داشته باشید خرید بلغور گندم بسته بندی شده تنها به دلیل رعایت موارد بهداشتی نیست در واقع شما با تهیه یک برند مناسب از این محصول مانند بلغور گندم هومسا می توانید دانه های بلغور گندم را در بهترین کیفیت مورد استفاده خود قرار دهید؛ زیرا

 • محتویات درون بسته بندی بلغور گندم هومسا همگی یکدست و یک اندازه هستند.
 • بلغور گندم هومسا تهیه شده از بهترین گندم های ایرانی است.
 • فاقد هر نوع ضایعات از قبیل پوست گندم، سنگ ریزه، خاک، خاشاک و… می باشد.
 • دانه ها تماماً پولیش شده و سورت شده هستند بنابراین از هر گونه تخم حشرات پاک سازی شده است پس در اثر نگهداری طولانی در محیط های گرم هیچ گاه دچار مور زدگی و کرم زدگی نخواهد شد.
 • پاکت بسته بندی بلغور گندم هومسا تهیه شده از بهترین سلفون شفاف است تا مشتری در زمان خرید بتواند محتویات درون بسته را به راحتی مشاهده نماید.
 • بسته بندی این محصول به گونه ای است که به خوبی پلمپ بوده و  در هر موقعیت مکانی از نفوذ رطوبت، هوا و همچنین هجوم حشرات جلوگیری می کند.
 • دانه های بلغور به رنگ سفید بوده و به دلیل تازه بودن بیشترین لعاب را در غذا ایجاد می کنند.
 • طراحی زیبای بسته بندی بلغور گندم هومسا می تواند در قفسه فروشگاه ها جلوه فوق العاده ای پدید آورد و همچنان نظر مشتریان را به سمت خود جلب کند.
 • این محصول حمل آسانی داشته و تناژ بالایی از آن در انبارها تا مدت طولانی قابل نگهداری می باشد.
 • در اثر فشارها احتمالی به بسته بندی بلغور گندم هومسا  و تماس های مکرر با دست مشتریان مطمئن باشید  بسته بندی بلغور گندم هومسا دچار پارگی و یا افت کیفیت نمی شود

بعلاوه اینکه برای استفاده عموم مردم از بلغور گندم ایرانی غالباً این محصول به صورت بسته بندی در وزن ایده الی تهیه شده است تا علاوه بر خریداران عمده به سادگی مصرف کنندگان خانگی بتوانند حجم مشخصی از محصول را در اختیار خود قرار دهند.

همچنین بخوانید
جو پرك بسته بندى شده با بهترين قيمت

برای خرید بلغور گندم بسته بندی هومسا با کیفیت ممتاز و قیمت مناسب تنها کافیست با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید.

قيمت مناسب بلغور گندم براى فروشگاه

یکی از مهم ترین اقلامی که معمولاً فروشگاه ها برای تکمیل نمودن خرید مشتریان خود در قفسه ها قرار می دهند بلغور گندم بسته بندی می باشد.

اما از آنجایی که چنین مراکز پخشی روزانه فروش بالایی از مواد غذایی بسته بندی خصوصاً بلغور گندم بسته بندی را دارند بنابراین سعی می کنند نیاز خود را از شرکت هایی تامین کنند که بهترین محصول را با کمترین نرخ بازار در اختیار آنها قرار می دهد.

پس در همین راستا ما با تولید حجم زیادی از بلغور گندم بسته بندی با برند هومسا به طور روزانه سعی کرده ایم تا خریداران عمده را به چنین مقصودی برسانیم و همچنان تناژ بالایی از این دسته مواد غذایی بسته بندی را مطابق با قیمت درب کارخانه در اختیار آنها قرار دهیم.

بنابراین با خرید عمده بلغور گندم هومسا در تناژ بالا علاوه بر پرئاخت قیمت ارزانتر امکان برخورداری از تخفیفات ویژه ا را نیز دارند. ضمن اینکه میزان سود فروش این محصول برای خریداران عمده آن در بازارهای منطقه ای بیشتر بوده و از طرف دیگر به دلیل ارائه قیمت رقابتی در بازار سهم بیشتری از فروش را در میان دیگر رقبا به خود اختصاص می دهند.

بلغور گندم بسته بندی هومسا را به طور مستقیم از ما خرید کنید و از سود بیشتری بهره ببرید

فروش بلغور گندم بسته بندی 900 گرمی

چگونه بلغور گندم هومسا را خريدارى كنيم؟

چنان چه تمایل دارید تا حجم عمده ای از بلغور گندم 900 گرمی هومسا را به دست آورید به شما پیشنهاد می دهیم این کار را به طور مستقیم از کارخانه و یا دفتر فروش ما انجام دهید.

اما اگر در شهرها و استان هایی به غیر از تهران قرار دارید و امکان خرید مستقیم از کارخانه برای شما مقدر نیست بهتر است این کار را به صورت غیر حضوری انجام دهید و با کوتاه تر کردن فاصله ها ارتباط نزدیکی را با ما برقرار نمایید.

به این صورت که شما قبل از خرید محصولات هومسا می توانید از طریق تلفنی با ما تماس گرفته و جدیدترین لیست قیمت فروش بلغور گندم بسته بندی هومسا و سایر محصولات ما را به دست آورید تا با آسودگی خیال یک خرید مناسب را تجربه کنید.

البته فراموش نکنید به غیر از تماس تلفنی راه های ارتباطی دیگری مانند ارسال پیام از طریق شبکه های اجتماعی نیز وجود دارد تا شما در هر نقطه ای از کشور بتوانید سفارشات خود را در اسرع وقت بدون هیچ نوع مسافرت جاده ای و صرف هزینه های اضافه به ما ابلاغ نمایید و همچنین محصول خریداری شده خود را در محل تحویل بگیرید.

نتیجه گیری

بلغور گندم بسته بندی نوعی از غلات پر مصرف است که از طریق خرد شدن دانه های گندم ایرانی به صورت پوست کنده به دست می آید. در واقع این محصول امروزه به صورت بسته بندی توانسته بیشتر مورد پسند مشتریان قرار بگیرد. اما چنانچه می خواهید از خرید خود احساس رضایت بیشتری را کسب نمایید به شما توصیه می کنیم خرید بلغور گندم بسته ای را از ما به طور مستقیم مطابق با قیمت درب کارخانه انجام دهید تا ضمن تهیه مرغوب ترین بلغور گندم ایرانی به رنگ سفید و مناسب ترین وزن بتوانید با فروش محصولات هومسا سود بیشتری را نصیب خود گردانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .