قيمت انواع لوبيا بسته بندى شده در ايران

قیمت لوبیا بسته بندی شده در ایران بر اساس نوع لوبیا، سایز لوبیا، کیفیت لوبیا و همچنین با توجه به نیاز بازار در نرخ های متعددی عرضه می شود.

فروش لوبیا چشم بلبلی بسته بندی 900 گرمی

ليست قيمت لوبيا بسته بندى شده

لوبیا از جمله حبوباتی به شمار می آید که معمولاً در تنوع زیادی می توان آن را مشاهده نمود به همین دلیل است که وقتی صحبت از قیمت لوبیا بسته بندی شده به میان می آید باید به طور دقیق مشخص شود که منظور مشتری قیمت کدام نوع لوبیا می باشد مثلا:

 • قیمت لوبیا سفید بسته بندی
 • قیمت لوبیا قرمز بسته بندی
 • قیمت لوبیا چیتی بسته بندی
 • قیمت لوبیا چشم بلبلی بسته بندی

زیرا با توجه به عوامل دخالت کننده ای که باعث نوسانات زیادی در قیمت انواع لوبیا شده است امروزه شاهد افزایش چند برابری قیمت بیشتر حبوبات از جمله قیمت انواع لوبیا بسته بندی  شده ایم.

اما به طور کلی بهتر است بدانید در مورد بحث قیمت لوبیا بسته ای بیشتر شرکت های تولید کننده مانند واحد صنعتی ما با برند هومسا سعی کرده تا انواع لوبیا بسته بندی شده را جدای از عوامل تعیین کننده نرخ اصلی لوبیا همچنان این محصول را در پایین ترین قیمت فروش بازار عرضه نماییم و البته در راستای فروش انواع لوبیا در بالاترین کیفیت بتوانیم رضایت مشتریان زیادی را به دست آوریم.

چرا که جدای از نوسانات بازار در این میان تنها شرکت های تولید کننده هستند که می توانند قیمت اصلی محصولات خود را در نرخ های متعددی متناسب با قیمت بازار فروش به خریداران ارائه  دهند پس در نتیجه این اجازه برای ما وجود دارد تا درصدی از سهم سود خود را کاسته و انواع لوبیا بسته بندی شده را با نرخ بسیار ارزانی در اختیار شما قرار دهیم.

بنابراین چنانچه شما خریدار عمده و یا خرده انواع لوبیا بسته بندی شده هومسا هستید بهتر است با استفاده از مراجعه حضوری و یا برقراری تماس تلفنی قبل از تهیه حجم مشخصی از انواع لوبیا از جدیدترین لیست قیمت لوبیا بسته بندی شده مطلع شوید و سپس خرید خود را با آگاهی کامل به انجام برسانید.

جهت دسترسی به جدیدترین قیمت روز انواع لوبیا بسته بندی شده هومسا با ما تماس بگیرید

انواع لوبيا در بسته بندى ٩٠٠ گرمى

همانطور که قبلا گفته شد لوبیا جزو پر جمعیت ترین خانواده حبوبات می باشد که می توان انواع آن را در غذاهای متنوعی استفاده نمود.

به همین دلیل هر کدام از نمونه های لوبیا  در بازار به صورت فله و یا بسته بندی به فروش می رسد و مورد مصرف قرار می گیرد که در این میان از انواع لوبیا در بسته بندی 900 گرمی استقبال خوبی شده است؛ زیرا می تواند دارای ویژگی هایی از قبیل:

 • حمل آسان
 • نگهداری راحت در هر فضای ممکن
 • تعیین میزان مصرف خانوارها
 • مناسب جهت عرضه در فروشگاه ها و مراکز پخش حبوبات
 • مناسب ترین وزن برای چیدمان در قفسه های فروشگاه ها

و…. باشد. اما خوب است بدانید در بازار حبوبات ایران ممکن است دو محصول یکسان مانند لوبیا بسته بندی در وزن ۹۰۰ گرمی با برندهای مختلف دارای قیمت های فروش متفاوتی باشند. آیا می دانید دلیل این اختلاف قیمت لوبیا بسته بندی در فروشگاه های متعدد چیست؟

در حقیقت امروزه با توجه به محبوبیت خاصی که انواع حبوبات بسته بندی در بازارهای مصرف پیدا نموده، شرکت های بسته بندی زیادی به دنبال بسته بندی طیف گسترده ای از انواع حبوبات هستند تا به سود قابل توجهی برسند.

اما نکته اینجاست که در این میان برخی شرکت ها برای تهیه مواد اولیه خود از واسطه گران و مراکز فروش حبوبات فله استفاده می کنند که همین امر سبب می شود تا قطعا محصول نهایی به صورت بسته بندی شده  در بازار فروش با قیمت بالاتری در اختیار مصرف کنندگان قرار بگیرد.

اما برخی از واحدهای صنعتی معتبر از جمله شرکت تولیدی هومسا با بررسی مناطق برداشت حبوبات مرغوب در کشور مانند خمین، لرستان و بسیاری مناطق دیگر سعی کرده ایم تا حجم زیادی از انواع حبوبات خصوصا نمونه های مختلفی از لوبیا را مستقیما از کشاورزان تولید کننده تهیه کنیم و به صورت سورت شده و پولیش شده با پوششی از سلفون های مرغوب در انواع

 • لوبیا سفید 900 گرمی هومسا
 • لوبیا قرمز 900 گرمی
 • لوبیا چیتی 900 گرمی
 • لوبیا چشم بلبلی 900 گرمی

و برخی نمونه های دیگر با قیمت کمتر از قیمت درج شده بر روی بسته بندی به دست مصرف کنندگان برسانند.

ارزان ترین انواع لوبیا بسته بندی در وزن 900 گرمی را از ما بخواهید

loobia chiti baste bandi shode min

لوبيا چيتي بسته بندى با قيمت ارزان

لوبیا چیتی یکی از شناخته ترین حبوباتی است که به دلیل مصرف آن در غذاهای اصیل ایرانی مانند قورمه سبزی از شهرت و فروش زیادی برخوردار می باشد.

همچنین بخوانید
قيمت انواع حبوبات بسته بندى شده

اما در این میان لوبیا چیتی خمین حرف اول را در بین دیگر لوبیا چیتی های برداشت شده از سایر مناطق ایران می زند، از این رو به شماپیشنهاد می دهیم جهت خرید لوبیا چیتی سعی کنید لوبیا چیتی خمین را مورد انتخاب خود قرار دهید.

اما با توجه به شناخت کافی که بیشتر افراد در مورد ویژگی های لوبیا چیتی با کیفیت ندارند بنابراین بهتر است در زمان خرید لوبیا چیتی در تناژ بالا از یک کارشناس فروش متبحر در عرضه انواع حبوبات استفاده نماید.

به عنوان یک راهکار دیگری که می توان برای به دست آوردن ارزان ترین و مرغوب ترین لوبیا چیتی مرغوب خصوصا لوبیا چیتی خمین به کار گرفت خرید لوبیا چیتی بسته بندی هومسا می باشد.

زیرا تمامی محصولات ما از جمله لوبیا چیتی بسته بندی هومسا از مرغوب ترین حبوبات کشور تهیه شده است و غالبا با اطمینان کامل می توانید با همکاری ما به حجم زیادی از مرغوب ترین لوبیا چیتی کشت شده در زمین های ایران خصوصا لوبیا چیتی خمین به طور مستقیم بدون حضور هیچ شخص سومی در این معامله دست پیدا کنید.

از طرفی دیگر چون ما تمامی حبوبات بوجار شده خود را در بسته های سلفونی مورد نگهداری قرار می دهیم بنابراین می توانیم تا حد چشم گیری از قیمت فروش لوبیا چیتی بسته بندی شده بکاهیم و در واقع قیمت لوبیا بسته بندی را در هر نوعی در پایین ترین نرخ بازار به فروش برسانیم.

لوبیا قرمز هومسا

قيمت لوبيا قرمز ٩٠٠ گرمى بسته بندى شده

چنانچه تمایل دارید تا انواع لوبیا قرمز ۹۰۰ گرمی بسته بندی شده را به صورت عمده در قیمت ارزانی به دست آورید لازم است تا به فاکتورهای مهمی از یک خرید مناسب توجه کافی را داشته باشید. پس سعی کنید

 • برندی را انتخاب کنید که در بین اکثر مردم شناخته شده است مانند برند هومسا
 • تنها تمرکز خود را بر روی شناخت شرکت های تولید کننده حبوبات بسته بندی قرار دهید که خود مستقیما لوبیا قرمز را از کشاورزان تهیه می کنند از جمله صنایع غذایی هومسا
 • لوبیا قرمزی را از نظر سایز بندی انتخاب کنید که در بین مصرف کنندگان بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.
 • حتماً حبوبات امساله و یا حداقل یک سال پیش را سفارش دهید.
 • به طور مستقیم با کارخانه تولید کننده حبوبات مانند شرکت غذایی هومسا ارتباط برقرار نمایید.
 • انتخاب بسته  بندی های سلفونی غالبا ارزان تر از سایر بسته بندی های دیگر مانند ظروف شیشه ای، پلاستیکی، وکیوم شده و… می باشد که در این میان ما  با استفاده از مرغوب ترین بسته های سلفونی طراحی زیبایی را در مورد نگهداری لوبیا قرمز هومسا انجام داده ایم.
 • امروزه بیشتر خریداران تمایل دارند تا حبوبات را در بسته های ۹۰۰ گرمی مانند لوبیا قرمز ۹۰۰ گرمی هومسا تهیه کنند.
 • لوبیا قرمز رنگ شفاف داشته و بدون هیچ نوع کرم خوردگی، شته زدگی و یا دانه های شکسته باشد

البته موارد مهم دیگری هم وجود دارد که می تواند قیمت لوبیا بسته بندی را در سطح ارزان تری قرار دهد.

جهت دستیابی به ارزان ترین لوبیا قرمز بسته بندی به طور عمده سعی کنید با کارخانه هومسا مستقیما در ارتباط باشید

فروش لوبیا سفید بسته بندی

قيمت لوبيا سفيد ٩٠٠ گرمى درجه يك

لوبیا سفید یا همان لوبیا فاصولیا عمدتاً در بین مردم نسبت به لوبیا قرمز و لوبیا چیتی از مصرف کمتری برخوردار است به همین دلیل همیشه در کشور میزان تولید لوبیا سفید می تواند پاسخگوی نیاز بازارهای داخلی باشد و بر همین اساس است که اصولا قیمت لوبیا سفید ۹۰۰ گرمی درجه یک از لوبیا قرمز و لوبیا چیتی درنرخ پایین تری قرار دارد.

اما این روزها  همچنان با نوسانات ایجاد شده در قیمت حبوبات، این نوع محصول در بیشتر اوقات با نرخ های متعددی عرضه می شود که این موضوع می تواند برای خریداران عمده مانند:

 • فروشگاه های زنجیره ای
 • هایپر مارکت ها
 • مراکز توزیع حبوبات
 • هتل ها
 • رستوران ها
 • مغازه های محلی

و… مسئله نگران کننده ای باشد. پس بهتر است برای جلوگیری از هدر رفت بودجه در نظر گرفته خود در مورد خرید لوبیا قرمز بسته بندی به طور عمده  سعی کنید میزان نیاز خود را به طور مستقیم از ما با نام تجاری هومسا بخواهید و قیمت لوبیا بسته بندی را در ارزان ترین نرخ بازار به مشتریان خود ارائه دهید.

لوبیا چشم بلبلی هومسا

فروش لوبيا چشم بلبلى بسته بندى

لوبیا چشم بلبلی کم مصرف ترین لوبیایی است که در بازار حبوبات ایران موجود می باشد به همین دلیل غالبا همیشه میزان تولید این محصول نسبت به تقاضای آن در سطح بالاتری قرار داشته است پس قطعا از قیمت مناسبی برخوردار می باشد.

همچنین بخوانید
خرید اینترنتی حبوبات بسته بندی شده

اما چنانچه به عنوان یک خریدار عمده  قصد دارید تا مرغوب ترین لوبیا چشم بلبلی بسته بندی را در ارزان ترین نرخ بازار به دست آورید بهتر است از مشاوره کارشناسان ما به عنوان یک شرکت تولیدی حبوبات بسته بندی در کشور  استفاده کافی را ببرید و با انتخاب بهترین شیوه خرید لوبیا چشم بلبلی بسته بندی همچنان به ارزان ترین قیمت لوبیا بسته بندی شده دسترسی پیدا کنید.

البته فراموش نکنید شما با انتخاب لوبیا چشم بلبلی هومسا می توانید ضمن تهیه مرغوب ترین لوبیا چشم بلبلی خوزستان و سایر مناطق جنوبی از تخفیفات ویژه ما نیز بهره ببرید.

برای فروش لوبیا چشم بلبلی بسته بندی شده قطعا محصولات هومسا می تواند یک گزینه مناسب برای شما باشد

فروش لوبیا قرمز بسته بندی

پرمصرف ترين نوع لوبيا بسته بندى كدام است؟

همه ما می دانیم که پر مصرف ترین لوبیا بسته بندی شده در ایران از نوع لوبیا چیتی می باشد؛ زیرا غالبا لوبیا چیتی در سایزهای مختلف می تواند در انواع خورش ها، پلوها و خصوصا انواع آش ها مورد استفاده قرار بگیرد. به همین منظور بازار فروش لوبیا چیتی بسته بندی شده رونق گرمی را به خود گرفته است.

البته اگر شما قصد دارید تا به عنوان یک فروشنده حبوبات در شهر خود اقدام به فروش خرده و عمده لوبیا بسته بندی خصوصاً لوبیا چیتی کنید بدون شک باید ارزان ترین قیمت لوبیا بسته بندی را به دست آورید تا بتوانید در کسب و کار خود موفق بوده و از فروش انواع حبوبات بسته بندی شده  به سود قابل توجهی برسید.

در این میان ما به شما محصولات هومسا را پیشنهاد می دهیم و به شما توصیه می کنیم هر میزان لوبیا بسته بندی هومسا را که مورد نیاز شما است را می توانید با استفاده از تماس تلفنی از ما  به دست آورید.

مهم ترين ويژگى لوبيا بسته بندى هومسا

کلیه محصولات هومسا به صورت طیف گسترده ای از حبوبات بسته بندی شده در وزن 900 گرمی است که بدون شک توانسته با ارائه ارزان ترین قیمت لوبیا بسته بندی و نرخ مناسب سایر حبوبات متنوع دیگر در بین رقبای تجاری خود از جایگاه مهمتری برخوردار باشد؛ زیرا

 • مواد اولیه شرکت حبوبات هومسا از بهترین حبوبات داخلی و خارجی انتخاب شده است
 • تمامی محصولات هومسا توسط دستگاه های بوجاری به صورت پاک شده و پولیش شده هستند
 • طراحی بسته بندی هومسا به گونه ای است که امکان مشاهده محتویات درون بسته برای مشتریان وجود دارد
 • تمامی حبوبات هومسا برداشت شده از محصولات امساله هستند
 • توسط دستگاه های تمام اتوماتیک تمامی دانه های حبوبات تفکیک سازی شده و بر اساس سایز بندی درون بسته ها بارگیری می شوند

از طرفی به دلیل مرغوبیت بسته بندی های سلفونی و همچنین عدم نفوذ هوا و رطوبت به درون بسته ها امکان نگهداری محصولات هومسا در هر شرایط دمایی وجود دارد.

با خرید حبوبات بسته بندی هومسا با اطمینان حجم بالایی از انواع حبوبات را با خیالی آسوده در انبار نگهداری کنید

فروش حبوبات بسته بندی 900 گرمی

چگونه مى توان انواع لوبيا هومسا را خريدارى كرد؟

چنانچه قصد دارید انواع حبوبات هومسا را تهیه کرده و یا از جدیدترین قیمت لوبیا بسته بندی و نرخ فروش سایر محصولات هومسا مطلع شوید بهتر است ملاقاتی حضوری با ما در کارخانه صنایع غذایی هومسا داشته باشید. اما اگر امکان خرید حضوری محصولات هومسا برای شما فراهم نیست بهتر است سایر راه های خرید غیر حضوری حبوبات هومسا را انتخاب نمایید و سعی کنید از دورترین نقطه کشور ارتباط مستقیمی را  با ما برقرار سازید. بنابراین شما می توانید از راه های مختلفی مانند تماس تلفنی یا شبکه های اجتماعی درخواست خود را به ما اعلام نمایید و از مشاوره های رایگان ما بهره کافی را ببرید.

نتیجه گیری

قیمت لوبیا بسته بندی اگر چه بر اساس نوع لوبیا می تواند متغیر باشد اما عمدتا فاکتورهای مهم دیگری هستند که می توانند در تعیین قیمت لوبیا بسته بندی نقش بسزایی را ایفاء کنند. پس در هنگام خرید انواع لوبیا بسته بندی شده به صورت عمده در تناژ بالا سعی کنید تمام جوانب کار را بسنجید و همواره ویژگی های یک محصول بسته بندی شده را در سطح ایده الی مورد ارزیابی خود قرار دهید تا بتوانید از فروش انواع حبوبات بسته بندی شده سود قابل توجهی را به دست آورید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .