پخش عمده حبوبات بسته بندی و خرید از کارخانه

پخش عمده حبوبات بسته بندی از طریق وب سایت هومسا به طور مستقیم از کارخانه تولید کننده و با ارزان ترین قیمت در سراسر کشور انجام می گیرد.

پخش عمده حبوبات بسته بندی چگونه است؟

Slider

به طور کلی فروشگاه های زنجیره ای، هایپر مارکت ها، هتل ها، رستوران ها، ارگان های دولتی مانند بیمارستان ها، پادگان ها و برخی مکان ها که کترینگ یا طبخ غذا به مقدار زیاد در آنجا تهیه می شود لازم است تا انواع حبوبات مورد نیاز خود را به طو عمده تهیه نمایند.

زیرا خرید عمده حبوبات برای این دسته از متقاضیان می تواند بسیار با صرفه تر باشد، از طرفی اگر محصول انتخاب شده آنها حبوبات بسته بندی شده و پاک شده باشد قطعا محصول خریداری شده، بیشتر می تواند مورد پسند آنها قرار بگیرد؛ زیرا به طور حتم حبوبات پاک شده ای که در کارخانه های صنعتی مورد بسته بندی قرار می گیرند

 • یکدست و یک سایز هستند.
 • زدگی، دانه نصف شده و خرابی ندارد.
 • بدون سنگ ریزه و ضایعات می باشد.
 • به صورت پاک شده و تمیز است.
 • به راحتی قابل استفاده است.
 • سرعت عمل را در طبخ انواع غذا بالا می برد.
 • به دلیل داشتن بسته بندی محکم سلفونی و پلمپ بودن بسته از هجوم حشرات و شته در امان می ماند.
 • در دراز مدت به دور از رطوبت در هر دمایی قابل نگهداری است.

و در نهایت در هر مکانی قابلیت جا به جایی دارد. ضمن اینکه اغلب خریداران انتظار دارند تا محصول مورد نیاز خود را با داشتن تمام این ویژگی ها در قیمتی مناسب تر از خرید تکی به دست آورند.

بنابراین نمایندگی های پخش عمده حبوبات بسته بندی می بایست محصولات خود را از کارخانجاتی تامین کنند که ضمن داشتن کیفیت بالا، دارای قیمتی متناسب با درب کارخانه نیز باشد تا مراکز پخش عمده بتوانند با ارائه دادن انواع حبوبات بسته بندی شده با قیمت ارزان، همچنان رضایت مشتریان را به مدت طولانی کسب نمایند.

در این راستا اگر شما نیز قصد دارید که به عنوان یکی از مراکز پخش عمده حبوبات بسته بندی در کشور فعالیت داشته باشید، بهتر است با شرکت هایی در ارتباط باشید که بتوانند به طور مستقیم نیاز شما را در تناژ بالا و با قیمتی منصفانه تامین کنند. برای دریافت نمایندگی پخش و فروش انواع حبوبات درجه 1 و بسته بندی می توانید با ما تماس بگیرید و برای شناخت بیشتر می توانید فروش عمده حبوبات بسته بندی را مشاهده کنید.

هومسا باکیفیت ترین محصولات خود را با قیمتی رقابتی جهت پخش عمده در سراسر کشور عرضه می کند.

مهم ترین خریداران حبوبات بسته بندی برای پخش

قطعاً معاملات انواع حبوبات ریز و درشت از جمله حبوبات لوکس و بسته بندی شده در این روزها به عنوان یکی از مشاغل پردرآمد معرفی شده است؛ زیرا حبوبات همانند دیگر اقلام خوراکی در بازار، جزو اصلی و جدانشدنی سبد خانوارها به شمار می رود.

از طرفی دیگر با توجه به رعایت سلامت بهداشت، بیشتر خریداران عمده حبوبات سعی دارند حبوبات مصرفی خانوارها را به صورت بسته بندی در سلفون های مرغوب عرضه کنند.

البته لازم است تا بر روی بسته های حبوبات اطلاعات دقیقی از قبیل تاریخ تولید، تاریخ انقضاء، نشان استاندارد، مجوز فروش و… درج شده باشد. بنابراین مهم ترین خریداران حبوبات بسته بندی برای پخش مانند

 • مدیران هایپر مارکت ها
 • فروشگاه های زنجیره ای
 • صاحبان سوپرمارکت ها
 • بنکداران و فروشندگان حبوبات

و بسیاری مراکز عرضه کنندگان انواع حبوبات که جزو اصلی ترین مراکز پخش عمده حبوبات بسته بندی به حساب می آیند، می بایست در انتخاب کارخانه تامین کننده خود توجه ویژه ای داشته باشند.

زیرا علاوه بر جذابیت و زیبایی نوع بسته بندی حبوبات خریداری شده باید طعم و کیفیت پخت آن نیز مورد بررسی قرار بگیرد و بتواند رضایت مشتری و مصرف کننده را جلب کند.

همچنین بخوانید
تفاوت قيمت حبوبات فله و بسته بندى در چيست؟

جهت خرید بهترین برند حبوبات بسته بندی درجه 1 با کیفیت عالی و طراحی مناسب و جذاب می توانید با کارشناسان ما در وبسایت هومسا تماس بگیرید.

عدس بسته بندی 900 گرمی

تامین نیاز حبوبات بسته بندی برای شرکت توزیع و پخش

این روزها در هر نوع بازاری اعم از بازار فروش حبوبات، واسطه گران زیادی وجود دارد که هر کدام به نوبه خود سعی دارند از عرضه انواع حبوبات فله و یا حبوبات بسته ای سود قابل توجهی را نصیب خود گردانند.

 بنابراین همین موضوع سبب می شود تا حبوبات بسته بندی شده و گونه های دیگری از این محصولات در قیمت بالایی به دست مصرف کنندگان برسد.

پس لازم است تا مراکز پخش عمده حبوبات بسته بندی برای بالا بردن قدرت خرید مصرف کنندگان عمده و یا خریداران تکی، کلیه نیاز حبوبات خود را به طور مستقیم از کارخانه های تولید کننده حبوبات بسته بندی شده مانند شرکت تولیدی هومسا تهیه کنند.

در این صورت، مشتریان ما در سراسر کشور می توانند بدون هیچ اضافه قیمتی، محصولات خود را در کمترین نرخ بازار مطابق با قیمت درب کارخانه تهیه کرده فروش قابل توجهی را با جذب مشتریان بیشتر داشته باشند.

البته توجه داشته باشید هر چقدر که خرید شما از کارخانه های تولید کننده حبوبات بسته ای در تناژ بالاتری باشد قطعا محصولات خریداری شده را با تخفیفات بیشتری در اختیار شما قرار خواهیم داد و سود بیشتری را برای فروش در بازار برای شما در نظر می گیریم.

خرید حبوبات بسته بندی هومسا در وزن 900 گرمی و تناژ بالا در سراسر کشور امکانپذیر می باشد

مزایای خرید از کارخانه برای شرکت های پخش

قطعا مراکزی که به عنوان نمایندگی مجاز فروش انواع حبوبات بسته شده فعالیت می کنند باید از طرف کارخانه تامین کننده مورد پشتیبانی قرار بگیرند تا کارخانه بتواند هر نوع مشکلات موجود در محصولات را برطرف کرده و عهده دار محصولات خود باشد.

پس اگر مراکز پخش عمده حبوبات بسته بندی سعی کنند به طور مستقیم قرار داد تهیه محصولات خود را با مدیران فروش کارخانه های تولید کننده حبوبات بسته بندی شده مانند شرکت صنایع غذایی هومسا ببندند با اطمینان خاطر بیشتری خرید کرده و یک تجارت شیرین را تجربه خواهند کرد.

زیرا چنانچه بار خریداری شده از  کارخانه در بین راه رسیدن به مقصد منجر به حادثه ای شود کل بار بیمه بوده و هیچ نوع خسارتی به خریداران عمده وارد نمی شود.

 از طرفی اگر در بسته های حبوبات مشکلاتی احتمالی از قبیل:

 • بی کیفیت شدن حبوبات درون بسته به دلایل مختلف
 • پارگی بسته بندی در اثر حمل بار
 • گذشتن تاریخ انقضاء تعدادی از محصولات

و بسیاری مشکلات دیگر وجود داشته باشد بدون شک محصولات معیوب بدون هدر رفت هزینه ای از طرف مراکز پخش به کارخانه عودت خواهد شد و در ازای محصولات برگشت خورده حبوباتی تازه تولید شده برای نماینده پخش حبوبات ارسال می شود.

حذف واسطه ها، خرید مستقیم و قیمت ارزان از مهم ترین مزایای خرید حبوبات بسته بندی از کارخانه می باشد.

در صورتی که قصد خرید انواع حبوبات بسته بندی را به طور مستقیم و بدون واسطه از کارخانه دارید می توانید با ما ارتباط بگیرید.

حبوبات بسته بندی هومسا

قیمت مناسب برای پخش حبوبات بسته بندی

زمانی یک مرکز پخش عمده حبوبات بسته بندی می تواند در کسب و کار خود موفق تر باشد و فروش خود را افزایش بدهد که قیمت ارائه داده به مشتری چیزی کمتر از دیگر رقبایش در بازار حبوبات ایران باشد.

زیرا امروزه با توجه به فضای اینترنتی و مقایسه قیمت چندین فروشگاه با یکدیگر  به راحتی خریداران جزیی و مصرف کنندگان خانگی به دنبال کالایی هستند که کمترین قیمت را در بازارفروش به خود اختصاص داده است.

پس در ابتدا نمایندگان توزیع حبوبات بسته بندی عمده باید سعی کنند با کارخانه هایی قرار داد ببندند که قیمت هر یک از بسته های حبوبات پاک شده را در کمترین نرخ بازار و با قیمت درب کارخانه به آنها ارائه می دهد.

همچنین بخوانید
قیمت حبوبات بسته بندی درجه یک از درب کارخانه

در چنین حالتی مراکز پخش حبوبات بسته ای می تواند با عرضه محصولاتی با کیفیت در کمترین قیمت بازار،  بیشترین سهم فروش و عرضه را در بازار حبوبات ایران به دست آورند.

جهت اطلاع از جدیدترین لیست قیمت حبوبات بسته بندی شده می توانید با کارشناسان فروش ما در وبسایت هومسا تماس بگیرید.

بسته بندی و پخش حبوبات در سراسر ایران

این روزها یک برند معتبر با داشتن محصولات باکیفیت می تواند در سراسر کشور طرفداران زیادی داشته باشد. در این میان ما به عنوان شرکت تولیدی هومسا با تولید انواع حبوبات بسته بندی و استفاده از ماشین آلات مکانیزه دانه های حبوبات مورد نیاز شما را با مراحل سورت کردن، سیکلون کردن و همچنین شن گیری، به صورت کاملا بهداشتی بسته بندی کرده و روانه بازار می کنیم.

پس اگر شما قصد خرید حبوبات بسته بندی شده به طور عمده در تناژ دلخواه را دارید می توانید خرید خود را به طور مستقیم از کارخانه تولید کننده این محصول  انجام دهید.

چرا که افراد سود جویی در بازار حبوبات وجود دارند که نمونه های بی کیفیت حبوبات را در بسته بندی های جذاب عرضه کرده و جهت ترغیب مشتریان با قیمت باورنکردنی به فروش می رسانند.

بنابراین در هنگام خرید عمده حبوبات بسته ای حتما معتبر بودن واحد تولیدی، کیفیت محصول و مرغوبیت بسته بندی  را در اولویت قرار دهید.

گفتنی است که ما در کارخانه تولید حبوبات بسته بندی هومسا همواره تلاش می کنیم بهترین محصولات کشت شده داخلی یا وارداتی بازار حبوبات را برای بسته بندی تهیه کنیم و رضایت مشتری را سرلوحه کار خود قرار بدهیم.

هومسا تولیدکننده مستقیم انواع حبوبات بسته بندی با قیمت ارزان در بازار است که محصولات خود را در سراسر کشور به فروش می رساند.

فروش نخود بسته بندی 900 گرمی

خرید حبوبات 900 گرمی هومسا

حبوبات در کنار انواع غلات جزو مهمترین اقلام مصرفی خانوارها به حساب می آید. بنابراین توجه در خرید انواع حبوبات از نظر کیفیت و قیمت می تواند علاوه بر تامین نیاز پروتئین و کربوهیدرات های مورد نیاز بدن غالبا به طور سالانه در  برخی از هزینه ها صرفه جویی به عمل آورد.

به همین منظور شرکت تولیدی هومسا با ارائه بهترین محصولات تولیدی خود و عرضه آنها به  نمایندگان مجاز فروش حبوبات در سراسر کشور و دیگر مراکز پخش عمده حبوبات بسته بندی شده توانسته گام زرینی در بهداشت و اقتصاد جامعه بردارد و حبوبات کاملا بهداشتی و پاک شده را در وزن 900 گرمی در اختیار مصرف کنندگان خانگی و فروشگاه های عرضه کننده قرار دهد.

 پس اگر شما نیز  قصد خرید  انواع حبوبات بسته بندی شده را به صورت:

 • یکدست و یک سایز
 • بدون سنگ ریزه و هیچ نوع ضایعات
 • خوش رنگ و خوش طعم
 • زودپخت و تازه

و همچنین به صورت بسته بندی شده در وزن 900 گرمی دارید؛ می توانید جزو هزاران مشتری ما در شرکت هومسا شوید و از محصولات پر طرفدارای مانند:

 • عدس 900 گرمی هومسا
 • ماش 900 گرمی هومسا
 • نخود 900 گرمی هومسا
 • لپه 900 گرمی هومسا
 • لوبیا چشم بلبلی 900 گرمی هومسا
 • لوبیا چیتی 900 گرمی هومسا
 • لوبیا قرمز 900 گرمی هومسا
 • لوییا سفید 900 گرمی هومسا

و نمونه های دیگری از حبوبات بسته ای استفاده نمایید. جهت تهیه کاتالوگ محصولات هومسا و مشاوره خرید با پشتیبانی ما در وبسایت هومسا تماس بگیرید.

فروش عدس بسته بندی

نتیجه گیری

مراکز پخش عمده حبوبات بسته بندی لازم است با برنامه ریزی از طرف دفاتر فروش کارخانه های تولید کننده حبوبات بسته بندی شده فعالیت خود را آغاز کنند؛ زیرا غالبا مراکز توزیع حبوبات در کشور به عنوان نمایندگی فروش حبوبات شناخته می شوند پس می بایست ضمن داشتن تنوع بالا در حبوبات و کیفیت قابل قبول بتوانند تمامی محصولات خود را با قیمتی مناسب و مصفانه در اختیار خریداران جزیی و مصرف کنندگان قرار دهند تا بتوانند در اندک زمان ممکن توجه مشتریان زیادی را به سمت خود جلب کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .