قيمت روز جو پوست كنده بسته بندى شده

قیمت روز جو پوست کنده بسته بندی با توجه به حجم خرید عمده این محصول تعیین می شود. ضمن اینکه جو پوست کنده هومسا با نرخ کارخانه به فروش میرسد.

فروش جو پوست کنده بسته بندی 900 گرمی

قيمت روز جو پوست كنده ٩٠٠ گرمى

در هنگام خرید عمده جو پوست کنده بسته بندی برای مقاصد گوناگون از جمله عرضه فروشگاهی، فروش جزئی در سطح شهر و استان و یا برای مصرف عمده این محصول، موضوع قیمت جو پوست کنده بسته بندی امری مهم و قابل توجه است.

به همین دلیل اغلب خریداران عمده جو پوست کنده علاوه بر اینکه سعی دارند محصولی مرغوب و خوش پخت را تهیه کنند به دنبال بهترین مرکز پخش غلات هستند تا این محصول را در مناسب ترین نرخ بازار خریداری کنند و با توجه به هدف خود، خریدی مقرون به صرفه را انجام بدهند.

هر چند که لازم است بدانید قیمت روز جو پوست کنده بسته بندی با توجه به عوامل گوناگونی دستخوش تغییر می شود که در این میان می توان به

 • افزایش قیمت جو در بازار
 • وجود واسطه ها در بازار توزیع
 • هزینه های خط تولید اعم از هزینه های کارگری، استهلاک خط و…
 • هزینه های بسته بندی و چاپ روی بسته
 • افزایش نرخ حمل و نقل و جابجایی محصول

و دیگر موارد موثر بر قیمت فروش جو پوست کنده 900 گرمی اشاره نمود. هر چند که باید ضمن این قیمت، حاشیه سود کارخانه تولیدکننده و خریداران عمده این محصول را نیز در نظر گرفت و سپس قيمت جو پوست كنده بسته بندى را در بازار مورد بررسی قرار داد.

اما یکی دیگر از مواردی که باید ضمن خرید جو پوست کنده بسته بندی در نظر گرفت کیفیت محصول است که می تواند تاثیر چشمگیری در قیمت آن داشته باشد.

اما علاوه بر موثر بودن کیفیت در قیمت، عرضه جو پوست کنده درجه 1 در بازار می تواند بر فروش، کسب سود و جلب مشتریان بیشتر نیز نقش مهمی ایفا کند. پس حتماً باید در کنار بررسی قیمت خرید جو پوست کنده 900 گرمی، مسئله کیفیت را نیز مورد بررسی قرار بدهید.

برای دریافت قیمت روز جو پوست گرفته هومسا می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید

مهم ترين ويژگى هاى جو پوست كنده بسته بندى

اگر شما نیز از جمله فعالان بازار غلات ایران باشید قطعاً می دانید که در کنار قیمت مناسب برای فروش جو پوست کنده، کیفیت نیز اهمیت بالایی دارد و اغلب خریداران پس از تایید کیفیت محصول به دنبال قيمت جو پوست كنده بسته بندى و مسئله ارزان بودن آن هستند.

بنابراین برای خرید جو پوست کنده بسته بندی به صورت عمده لازم است تا محصولی را خریداری کنید که

 • از مرغوب ترین جو دو سر ایرانی تهیه شده باشد.
 • به خوبی غلاف گیری شده باشد.
 • دارای رنگ روشن و طبیعی باشد.
 • فاقد پوسته و آرد باشد.
 • عاری از هر گونه ضایعات، سنگ ریزه و خاشاک باشد.
 • دانه هایش سالم و بدون شکستگی باشد.
 • فاقد دانه های مور زده و سوراخ باشد.

بعلاوه اینکه در بسته بندی بهداشتی و کاملا پلمپ شده قرار بگیرد تا از ورود هوا، رطوبت و یا هجوم آفت در امان باشد. گفتنی است که چنین محصول باکیفیتی غالباً از ماندگاری بالایی برخوردار بوده و می توانید تا مدت ها از آن نگهداری کنید.

فروش جو پوست کنده بسته بندی 900 گرمی

خريد جو پوست كنده براى فروشگاه

با توجه به مزایای خوبی که جو پوست کنده بسته بندی دارد امروزه مصرف کنندگان بسیاری خرید جو پوست کنده 900 گرمی را به نوع فله آن ترجیح می دهند.

همچنین بخوانید
قيمت عمده گندم پوست كنده بسته بندی

به همین دلیل صاحبان فروشگاه های مواد غذایی نیز جایی برای این محصول در قفسه های خود باز کرده و جو پوست گرفته بسته بندی را در برندهای مختلف، کیفیت های گوناگون و همچنین نرخ های متفاوتی به مشتریان خود عرضه می کنند.

از آنجایی که جو پوست گرفته بسته بندی یکی از پرفروش ترین و پرمصرف ترین غلات در بازار بشمار می رود بنابراین این محصول علاوه بر مصارف خانگی در بسیاری از مراکز تهیه غذا و ارگان ها برای تهیه سوپ، آش و انواع غذاهای محلی مورد استفاده قرار می گیرد.

به همین دلیل گزینه بسیار مناسبی جهت خرید عمده و عرضه در سطح فروشگاه ها نیز می باشد، به طوری که امروزه می توان این محصول را برای فروش در

 • فروشگاه های اینترنتی
 • فروشگاه های زنجیره ای مانند رفاه، شهروند، افق کورش، جانبو و…
 • سوپرمارکت ها
 • هایپرمارکت ها
 • فروشگاه های تعاونی کارکنان ارگان های مختلف

و بسیاری مراکز عرضه کننده دیگر به صورت عمده خریداری نمود و در اختیار مصرف کننده نهایی قرار بدهید. از طرفی با توجه به حمل آسان و ماندگاری بالا، این محصول برای عرضه در سطح فروشگاه بسیار خوب و مناسب خواهد بود.

هومسا توانسته با توجه به نیاز و تقاضای مشتری در بازار بهترین جو پوست کنده 900 گرمی را تولید و عرضه کند

جو پوست کنده هومسا

جو پوست كنده بسته بندى با قيمت توليد كننده

اما همانطور که پیش تر به مسئله قيمت جو پوست كنده بسته بندى اشاره شده، اغلب خریداران عمده و مراکز پخش جو پوست کنده 900 گرمی به دنبال مناسب ترین قيمت جو پوست كنده بسته بندى هستند تا بتوانند این محصول را با قیمت رقابتی در میان مشتریان خود عرضه کنند و ضمن افزایش فروش شان بتوانند از سود و سهم بیشتری در معاملات خود بهره ببرند.

به همین دلیل خرید جو پوست کننده بسته بندی از تولیدکننده بهترین راهکار خواهد بود. چرا که در این میان یکی از مهم ترین عاملان افزایش قیمت جو پوست کنده بسته بندی یعنی همان واسطه ها و دلالان حذف شده و با خرید مستقیم می توانید علاوه بر بهره مندی از حاشیه سود بالاتر، ارزان ترین نرخ را در بازار محلی خود ارائه داده و نظر مشتریان بیشتری را به خود جلب نمایید.

موضوع دیگری که می توان به عنوان مزیت خرید این محصول از تولیدکننده و کارخانه اصلی، به شمار آورد امتیازاتی است که برای خریداران عمده در نظر گرفته می شود.

در واقع با دریافت امتیازاتی از جمله نمایندگی پخش جو پوست کنده و دیگر غلات تولید شده در کارخانه مورد نظر می توانید از مناسب ترین قیمت شرکت تولیدکننده بهره مند شده و در بازار با نرخ های مناسب تری رقابت کنید.

ضمن اینکه با خرید جو پوست کنده در تناژ بالا می توانید از قیمت تولیدکننده و نرخ بسیار مناسب تری بهره ببرید و خریدی ارزان تر را تجربه کنید.

در این راستا ما نیز به عنوان تولیدکننده جو پوست کنده 900 گرمی هومسا این محصول را بدون واسطه و با در نظر گرفتن پایین ترین نخ بازار جهت اعطای نمایندگی پخش و یا خرید عمده در سراسر کشور عرضه می کنیم تا بتوانیم سهم بیشتری از بازار غلات را برای شما ایجاد نموده و با جلب رضایت حداکثری مشتریان خود بتوانیم این افتخار را نیز برای خود به ثبت برسانیم.

بنابراین اگر به دنبال خرید جو پوست کنده 900 گرمی هومسا با قیمت درب کارخانه هستید تنها کافیست با واحد فروش ما تماس بگیرید.

فروش جو پوست کنده بسته بندی 900 گرمی

جو پوست كنده هومسا چه ويژگى دارد؟

اگر به دنبال این سوال هستید که چرا باید جو پوست کنده هومسا را انتخاب کنید، باید بگوییم علاوه بر مناسب بودن قیمت جو پوست کنده بسته بندی هومسا این محصول از کیفیت بالایی برخوردار است و در زمره باکیفیت ترین جو پوست گرفته بسته بندی در بازار قرا دارد. زیرا

 • از جو ایرانی درجه 1 تهیه شده است.
 • در محیطی کاملا بهداشتی پوست گیری شده است.
 • دارای دانه های سالم با رنگ طبیعی است.
 • فاقد هر گونه ضایعات و سنگ ریزه است.
 • زمان پخت مناسب و کوتاهی دارد.
 • محصول تماماً امساله و تازه می باشد.
 • فاقد دانه های ترکیب شده  پارساله و ناخالصی می باشد.
 • یکدست و یک سایز است.
همچنین بخوانید
خريد سوياى بسته بندى ٢٥٠ گرمى

ضمن اینکه این محصول به طور مستقیم و بدون واسطه عرضه می شود و ما توان تامین هر مقدار از آن را در تمام سال و برای هر شهر و استانی داریم.

از طرفی با انتخاب بسته بندی سلفونی با جنس مرغوب علاوه بر کاهش قیمت جو پوست کنده بسته بندی هومسا نسبت به دیگر انواع بسته بندی توانسته ایم با طرحی جذاب و زیبا محصولی مشتری پسند را برای عرضه در بازار تولید کنیم.

هر چند که با خرید این محصول به طور مستقیم از کشاورز و با قیمت بسیار مناسب، محصول نهایی را نیز با نرخی ارزان و مناسب در اختیار شما قرار می دهیم.

کیفیت بالا و قیمت مناسب عامل مهمی شده تا جو پوست کنده هومسا انتخاب هزاران مشتری در سراسر کشور باشد

خريد جو پوست كنده هومسا چگونه است؟

ما در شرکت تولیدی هومسا مسیر خرید جو پوست کنده هومسا و دیگر محصولات خود را برای شما مشتریان عزیز در سراسر کشور کوتاه و آسان نموده ایم و می توانید به راحتی و تنها با چند کلیک ساده این محصول را در تناژ دلخواه سفارش داده و خریداری کنید.

علاوه بر ثبت سفارش و دریافت قیمت جو پوست کنده بسته بندی هومسا، جهت مشاوره رایگان و پاسخ به سوالات خود نیز می توانید با شماره تماس درج شده در وبسایت فروش هومسا تماس بگیرید.

از طرف دیگر می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ما از قبیل واتساپ، تلگرام، اینستاگرام و… نیز با کارشناسان فروش حبوبات و غلات هومسا ارتباط برقرار نموده و ضمن دریافت قیمت روز جو پوست کنده بسته بندی، لیست قیمت انواع حبوبات و غلات بسته بندی هومسا را نیز در اختیار داشته باشید.

و اما اگر به دنبال خرید حضوری نیز هستید می توانید به دفتر فروش ما مراجعه نموده و ضمن بررسی نمونه محصولات ما، مشاوره های لازم را دریافت نموده و مراحل خرید و سفارش خود را به صورت کاملاً حضوری انجام بدهید.

نتیجه گیری

فروش جو پوست کنده بسته بندی در فروشگاه ها باید از جوانب مختلفی مورد توجه و پسند مشتری قرار بگیرد. بنابراین خریدار عمده این محصول برای تهیه و عرضه آن در سطح فروشگاه های موردنظرش لازم است تا محصولی را انتخاب کند که از نظر ظاهری بهداشتی، جذاب و زیبا باشد. از طرفی ظاهری باکیفیت و سالم داشته باشد و در هنگام مصرف نیز بتواند رضایت مشتری را به خوبی جلب نماید. قیمت جو پوست کنده بسته بندی نیز مسئله مهمی است که هم برای خریداران عمده و هم برای خریداران جزئی این محصول اهمیت بالایی دارد. پس به شما پیشنهاد می کنیم جو پوست کنده 900 گرمی هومسا را انتخاب کنید چرا که مطمئناً از خرید خود نهایت رضایت را خواهید داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .