قيمت عدس 900 گرمی بسته بندى شده

عدس 900 گرمی هومسا تهیه شده از مرغوب ترین عدس کانادایی به صورت بسته بندی شده یکی از خوشمزه ترین عدس های موجود در بازار حبوبات ایران است.

عدس بسته بندی 900 گرمی

خريد عدس 900 گرمی با كيفيت

عدس یکی از مهم ترین حبوباتی می باشد که در بین سایر حبوبات با استقبال خوبی رو به رو شده است. زیرا این محصول سرشار از پروتئین بوده و می تواند به عنوان یک مکمل غذایی برای افرادی از جمله ورزشکاران و کودکان که نیاز فراوانی به مواد پروتئینی دارند بسیار مناسب باشد.

بر همین اساس امروزه خرید عدس 900 گرمی در کیفیتی عالی با محبوبیت خاصی رو به رو شده است و اغلب افراد ترجیح می دهند این محصول را به صورت بسته بندی شده و آسان مورد استفاده قرار بدهند.

البته در مورد خرید عدس 900 گرمی بهتر است بدانید اگر چه در بازار فروش عدس ایران عدس های ریز و درشتی با کیفیت های مختلف برداشت شده از زمین های کشاورزی کشورمان و همچنین عدس های وارداتی مانند:

 • عدس روسی
 • عدس کانادایی
 • عدس قزاقستانی

 به صورت فله و یا بسته هایی در وزن بالا یافت می شود، اما عمدتا معتبرترین شرکت های تولیدی عدس بسته بندی از جمله شرکت ما با نام تجاری هومسا سعی کرده محصول تولیدی خود را از عدس درشت کانادایی با قیمتی مناسب به رنگ سبز انتخاب نمایند و غالبا محصولاتی لوکس را در اختیار مصرف عموم مردم در سراسر کشور قرار دهند.

زیرا با توجه به گزارشاتی که در مورد مصرف عدس در بین خانوارهای ایرانی به ثبت رسیده است حدود 65 درصد از کل حجم عدس مصرفی کشور از نوع عدس کانادایی می باشد و غالبا این نوع عدس توانسته حتی از عدس ایرانی نیز طرفداران بیشتری را به سمت خود جذب کند.

با خرید عدس۹۰۰ گرمی هومسا خریدار بهترین برند عدس کانادایی با نام تجاری هومسا باشید

عدس درشت هومسا

بهترين عدس 900 گرمی كدام است؟

عدس از جمله محصولات ارگانیکی است که اصولا جهت کشت آن به آب زیادی نیاز می باشد بنابراین تنها مناطق محدودی از کشور مانند لرستان و همدان به کشت عدس های با کیفیت به صورت ریز و درشت مشغول می باشند.

پس با این حساب این میزان از کشت عدس نمی تواند جوابگوی نیاز بازارهای خرید و فروش داخلی باشد که همین امر سبب شده است تا دولت ایران هر ساله تناژ بالایی از عدس های ریز و درشت را از کشورهای مختلفی مانند کانادا، روسیه و قزاقستان وارد بازارهای داخلی گرداند و بخش مهمی از نیاز خانواده های ایرانی را تامین کند.

اما لازم است بدانید که در میان عدس های وارداتی، تنها عدس کانادایی توانسته با طعمی دلپذیر و کیفیتی عالی خود را در سبد خانوارها جای دهد.

البته فراموش نکنید که همین محصولات خارجی خود در برندها و کیفیت های متنوعی وارد مرزهای ایران می شوند و عمدتاً عرضه آنها به صورت کیسه هایی بزرگ با حجم 25 یا 45  کیلویی هستند.

بنابراین خرید چنین حبوبات وارداتی برای یک مصرف کننده خانگی و حتی عرضه فروشگاه های زنجیره ای و هایپر مارکت ها کار دشواری می باشد؛ زیرا این میزان برای مصارف خانگی زیاد است و از طرفی فروشندگان خرده و عمده علاوه بر نگهداری سخت و مشکل ساز، در هنگام عرضه محصول مجبور هستند مطابق با نیاز مشتری اقدام به بسته بندی عدس در وزن های مختلف نمایند.

بنابراین امروزه در کنار برخی شرکت های بسته بندی حبوبات، ما نیز با برند تجاری هومسا تلاش کرده ایم تا با بسته بندی مرغوب ترین عدس های وارداتی مانند عدس کانادایی در وزن 900 گرمی یک محصول مغذی را به طرز ساده ای در اختیار خریداران عمده و مصرف کنندگان خرده قرار دهیم.

پس در خرید عدس ۹۰۰ گرمی به صورت بسته بندی همیشه به دنبال محصولاتی باشید که از عدس های سبز کانادایی تهیه شده باشد؛ زیرا معمولا عدس های کانادایی به دلیل داشتن بزرگترین سایز دانه، سبز بودن، جدا نشدن پوسته از دانه در زمان پخت و همچنین داشتن مدت زمان پخت کم می تواند یک گزینه مناسب برای شما باشد.

همچنین بخوانید
برترین تولید کننده حبوبات بسته بندی شده

برای تهیه ارزان ترین عدس کانادایی در وزن 900 گرمی به شما پیشنهاد می شود با کارشناسان ما در واحد صنعتی هومسا تماس بگیرید

عدس بسته بندی 900 گرمی

عدس بسته بندى هومسا چه ويژگى هايى دارد؟

شرکت غذایی هومسا یکی از برترین واحدهای تولیدی حبوبات بسته بندی در کشور می باشد که به تازگی اقدام به تهیه و فروش انواع حبوبات بسته بندی شده از جمله عدس ۹۰۰ گرمی کرده است.

اما از آنجایی که عدس در دو نمونه ریز و درشت و همچنین رنگ های قرمز، سبز و سیاه موجود می باشد عمدتا ما سعی کرده ایم تا تنها عدس درشت و سبز رنگ که مشتریان بیشتری دارد را به صورت بسته بندی درآورده و از روش های مختلف حضوری و غیر حضوری این نوع حبوبات پرفروش را در اختیار مصرف کنندگان در سراسر کشور قرار دهیم.

البته خوب است بدانید عدس ۹۰۰ گرمی هومسا به صورت بسته بندی های سلفونی است که از بهترین عدس های آبی کشور کانادا با درشت ترین سایز تهیه می شود و غالبا عدس های فله ای که ما جهت بسته بندی به عنوان مواد اولیه در نظر می گیریم جزو مشهورترین برندهای وارد شده از کانادا به ایران می باشد پس همچنان دارای ویژگی هایی از قبیل:

 • سبز رنگ و درشت بوده
 • یک سایز و یکدست می باشد.
 • خوش پخت هستند و در زمان طبخ پوست دانه های عدس کنده نمی شود.
 • به صورت تازه برداشت شده بوده و محصولات بهاره هستند.
 • توسط دستگاه های بوجار به صورت شن گیری شده، سورت شده و پولیش شده هستند پس عاری از هر گونه ضایعات مانند سنگ دانه، خاک، تخم حشرات، شته و کرم زدگی می باشند.
 • خوش طعم است.
 • زمان پخت مناسبی دارد.
 • بسته بندی آنها به صورت پوشش های سلفونی است.
 • در مدت زمان طولانی و در هر شرایط دمایی و رطوبتی قابل نگهداری می باشد.
 • طراحی بسته به گونه ای است که محتویات درون بسته قابل مشاهده هستند.
 • در تناژ بالا می توان حجم زیادی از بسته ها را بدون کاهش وزن و افت کیفیت در انبار نگهداری کرد.
 • در اثر ضربه های احتمالی هیچ نوع خرابی در جنس بسته و همچنین محتویات درون بسته وارد نخواهد شد.

ضمن اینکه خرید عدس ۹۰۰ گرمی هومسا از هر نقطه کشور امکان پذیر می باشد. از طرفی لازم است بدانید خرید عدس ۹۰۰ گرمی به صورت عمده با تخفیفات ویژه نیز ارائه خواهد شد.

بهترين عدس 900 گرمی براى قفسه فروشگاه

قطعاً عرضه کنندگان حبوبات بسته بندی خصوصاً عدس ۹۰۰ گرمی مانند:

 • فروشگاه های زنجیره ای
 • سوپر مارکت ها
 • مراکز پخش حبوبات بسته بندی
 • مغازه های محلی
 • نمایندگی های پخش

و بسیاری مراکز عرضه کننده دیگر در صورت تهیه هر نوع حبوبات بسته بندی از جمله عدس ۹۰۰ گرمی تمایل دارند محصولی را به دست آورند که در گام اول دارای بسته بندی شکیلی باشد تا بتواند در قفسه های فروشگاه،  مشتریان را به خوبی جذب خود نماید.

سپس کیفیت محصول در حد عالی باشد مثلا دانه های عدس کرم خورده و شته زده نباشد، محتویات درون بسته به صورت پاک شده و تمیز باشد،  دانه ها همگی در یک سایز متناسب به رنگ سبز باشند، دانه های حبوبات  در زمان پخت ظاهر خود را به خوبی حفظ نموده و در نهایت از نظر طعم مورد پسند مصرف کننده قرار بگیرد.

 در گام های بعدی جهت انتخاب بهترین عدس ۹۰۰ گرمی برای قفسه فروشگاه بحث مرغوبیت بسته بندی و طراحی بسته بندی حائز اهمیت است.

در واقع جنس بسته بندی باید به گونه ای باشد که به راحتی بدون هیچ نوع ریزشی با حجم زیادی در قفسه های فروشگاه چیده شوند و چنانچه از ارتفاع معینی بسته به زمین پرتاپ شد پاره نشود.

دیده شدن محتویات درون بسته از روی بسته بندی محصول جزو ضروریات عدس 900 گرمی برای عرضه فروشگاه ها به شمار می آید و در نهایت داشتن قیمت ارزان جهت بالا بردن قدرت خرید مشتریان از جمله موارد لازمی است که باید حبوبات بسته بندی شده برای مراکز توزیع در بر داشته باشد.

با انتخاب محصولات هومسا  فوق العاده ترین حبوبات ۹۰۰ گرمی را برای فروشگاه خود تهیه نمایید

عدس بسته بندی 900 گرمی

فروش عدس بسته بندى ارزان قيمت

این روزها با توجه به گرانی که در تمامی اقلام خوراکی ها خصوصا حبوبات به وجود آمده است معمولا مصرف کنندگان انواع حبوبات به ویژه خریداران عمده حبوبات بسته بندی تقاضا دارند تا به ارزان ترین قیمت حبوبات دست پیدا کنند و از هدر رفت هزینه های در نظر گرفته خود جلوگیری به عمل آورند.

همچنین بخوانید
پخش عمده حبوبات بسته بندی در تهران

از این رو برای مطلع شدن از قیمت اغلب حبوبات خصوصا عدس ۹۰۰ گرمی گاهی اوقات سعی می کنند به برخی مراکز پخش حبوبات در سطح شهر مانند فروشگاه های  زنجیره ای ، هایپر مارکت ها و… سر زده و قیمت ها را با یکدیگر مقایسه کنند.

پس چنانچه شما جزو یکی از خریداران عمده حبوبات بسته بندی شده هستید مهمترین سوال اینجاست آیا چنین فروشگاه هایی می توانند ارزان ترین قیمت فروش عدس بسته بندی را به خریداران عمده و خرده حبوبات ارائه دهند؟

در حقیقت مراکزی که مسئول  توزیع و پخش حبوبات بسته ای را در سطح شهر بر عهده دارند مانند فروشگاه های محلی، سوپرمارکت ها، فروشگاه های زنجیره ای و…. خود از جمله مشتریان خرید عمده حبوبات بسته بندی از شرکت های تولید کننده می باشند و تنها می توانند تخفیف جزیی به مشتریان خود بدهند.

پس به نظر شما بهترین مرکز برای خرید ارزان ترین حبوبات بسته ای از جمله عدس ۹۰۰ گرمی کجاست؟ قطعا تنها مراکزی که می توانند طیف گسترده ای از انواع حبوبات مانند عدس ۹۰۰ گرمی را به صورت بسته بندی مطابق با قیمت درب کارخانه در پایین ترین نرخ فروش بازار در اختیار شما قرار دهند واحدهای تولید کننده حبوبات بسته ای مانند شرکت ما با نام تجاری هومسا می باشد.

زیرا ما می توانیم انواع حبوبات را به طور مستقیم بدون حضور هیچ واسطه گری از دست کشاورزان به صورت کاملا بهداشتی و سورت شده در ارزان ترین قیمت به دست شما برسانیم.

ارزان ترین عدس ۹۰۰ گرمی را مستقیما از کارخانه هومسا و در تناژ دلخواه تهیه نمایید

نحوه خريد عدس بسته بندى هومسا

پس از اینکه به پاسخ سوال خود در مورد تهیه ارزان ترین حبوبات بسته بندی رسیدید حالا سوال اینجاست که به چه روشی به این دسته از اقلام خوراکی خصوصا عدس ۹۰۰ گرمی با قیمتی مناسب دست پیدا کنیم؟ در اینجا ما به شما پیشنهاد می دهیم در صورت داشتن وقت کافی خرید خود را به صورت حضوری از کارخانه و یا مراجعه به دفتر فروش شرکت ما در تهران انجام دهید. اما چنانچه وقت و انرژی لازم جهت مسافرت های جاده ای را ندارید بنابراین از طریق راه های غیر حضوری مانند

 • مراجعه به وب سایت هومسا
 • ارسال ایمیل
 • تماس های تلفنی
 • برقراری ارتباط از طریق شبکه های اجتماعی از قبیل تلگرام، اینستاگرام، واتساپ

و… می توانید در یک فرصت مناسب با برقراری تماس تلفنی با انواع حبوبات هومسا آشنا شوید  و از جدیدترین لیست قیمت های روز اطلاعات جامعی را به دست آورید. سپس با مطابقت دادن میزان بودجه خود و قیمت عمده هر کدام از محصولات هومسا این امکان را در اختیار دارید تا انواع حبوبات مورد نظر خود را در هر میزانی سفارش دهید.

بنابراین کارشناسان فروش ما در اسرع وقت با ثبت سفارش شما اقدام به ارسال پیش فاکتور نموده و با بارگیری محصولات هومسا در کمتر از چند روز محموله را به دست شما می رسانند.

نتیجه گیری

عدس ۹۰۰ گرمی هومسا از جمله مرغوب ترین عدس کانادایی در داخل کشور است که به صورت بسته بندی های سلفونی مورد مصرف متقاضیان گرامی در سراسر کشور قرار گرفته است. بنابراین شما هم با انتخاب یکی از روش های خرید محصولات هومسا می توانید به این محصول به صورت خرده و عمده دست پیدا کنید و  از کیفیت بالای محصول، بسته بندی جذاب و همچنین قیمت ارزان انواع حبوبات هومسا استفاده نمایید و از طرفی دیگر از خوش پخت بودن، خوش طعم بودن و داشتن ظاهر زیبای عدس های کانادایی در غذاهای متنوع لذت کافی را ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .