قيمت عمده گندم پوست كنده بسته بندی

قیمت گندم پوست کنده بسته بندی با توجه به عوامل مختلفی مانند ایرانی بودنه دانه ها، رنگ سفید گندم، وزن و میزان پوست گرفتگی محصول تعیین می شود

فروش گندم پوست کنده بسته بندی 900 گرمی

قيمت عمده گندم پوست كنده بسته بندی

گندم پوست کنده از جمله غلاتی است که معمولاً برای تهیه حلیم، انواع آش ها و همچنین سوپ به کار گرفته می شود به همین دلیل در بازارهای فروش، بیشتر افراد این محصول را با نام گندم حلیم می شناسند که امروزه با برندهای تجاری مختلف و نرخ های متعددی می توان این محصول را به صورت فله و بسته بندی به دست آورد.

اگر میخواهید بدانید این محصول که جزو  فرآورده هایی از گندم به شمار می آید در چه قیمتی به صورت عمده و خرده عرضه می شود؟

در واقع لازم است بدانید برای تهیه گندم حلیم لازم است تا مرغوب ترین دانه های گندم کشت شده در مزارع ایران که دارای رنگ روشن و سفید هستند تحت رطوبت و شرایطی خاص با استفاده از مجهزترین ماشین آلات پوست گیر و سنگ های دوار مورد سایش قرار بگیرند تا عملیات پوست گیری بدون صدمه به دانه های گندم انجام بگیرد و در نهایت جهت عرضه هر چه بهتر گندم پوست کنده می بایست با استفاده از پاکت های مختلف و رعایت بهداشت، بسته بندی شوند.

بنابراین برای تعیین قیمت گندم پوست کنده بسته بندی شده فاکتورهای مهمی از قبیل:

 • کیفیت گندم از نظر داشتن رنگ سفید و سایز درشت
 • ایرانی و یا وارداتی بودن محصول
 • پاییزه و یا بهاره بودن گندم
 • نحوه پوست گیری گندم
 • سالم بودن دانه های محصول
 • عدم هر گونه ضایعات در بسته  بندی های گندم
 • عدم نیم دانه و یا گندم های نامرغوب در محتویات درون بسته
 • نوع جنس پاکت بسته بندی
 • نحوه عرضه محصول

و بسیاری موارد دیگر دخالت دارند. اما به هر حال خوب است بدانید قیمت گندم پوست کنده بسته بندی در هر نرخی که در بازارهای مصرف به فروش برسد قطعاً در هنگام فروش عمده در قیمت پایین تری در اختیار مشتری قرار خواهد گرفت تا فروشنده بتواند با عرضه این محصول حاشیه سود مناسبی را برای خود در نظر بگیرد.

با خرید عمده گندم پوست کنده بسته بندی هومسا از ما تخفیفات ویژه ای را دریافت نمایید

گندم حلیم هومسا

خريد گندم پوست كنده ٩٠٠ گرمى درجه يك

اگر جزو خریداران خرده و یا عمده گندم پوست کنده بسته بندی هستید غالباً تمایل دارید تا این محصول را در بالاترین کیفیت و ارزان ترین قیمت به دست آورید.

اما از آنجایی که امروزه شاهد فعالیت پر رنگ تعداد زیادی افراد سودجو در بازار حبوبات هستیم بدون شک خرید گندم پوست کنده ۹۰۰ گرمی درجه یک با چالش هایی همراه شده است.

زیرا این روزها برخی از آفراد متقلب سعی کرده با استفاده از دستگاه های لیزری اطلاعات درج شده بر روی بسته بندی خصوصاً تاریخ تولید، تاریخ انقضاء و همچنین قیمت گندم پوست کنده بسته بندی را به نفع خود تغییر دهند و یا اینکه در بعضی موارد دیده شده است که وزن محصول با وزن تعیین شده در کارخانه مطابقت ندارد.

البته شرایط نگهداری گندم پوست کنده در حفظ ارزش آن بسیار اهمیت دارد پس برای تهیه گندم پوست کنده بسته بندی به صورت خرده و عمده به شما توصیه می کنیم خرید خود را از هر فروشگاهی انجام ندهید در ابتدا سعی کنید نسبت به اعتبار برند محصول تحقیقات لازم را انجام دهید و سپس نیاز خود را به طور مستقیم از کارخانجات تولید کننده معتبر مانند شرکت هومسا تامین نمایید تا بتوانید با آسودگی خیال موارد مهمی مانند

 • کیفیت محصول از نظر تازه بودن دانه های گندم
 • نحوه صحیح نگهداری در انبارها
 • بررسی نشان استاندارد و مجوز بهداشت
 • وزن مناسب بسته بندی
 • قیمت گندم پوست کنده بسته بندی در نرخ متعادل
 • صحت پلمپ محصول و عدم دستبرد به محتویات درون بسته
 • ضمانت کیفیت محصول
 • استفاده از تخفیفات ویژه

و… را در اختیار بگیرید و از خرید خود کمال رضایت را به دست آورید. بنابراین برای دستیابی به گندم پوست کنده ۹۰۰ گرمی درجه یک پیشنهاد ما به شما محصولات هومسا می باشد.

همچنین بخوانید
قيمت سويا ريز بسته بندى شده

زیرا ما با نام تجاری صنایع غذایی هومسا می توانیم تازه ترین گندم های ایرانی را با نظارت کامل مورد پوست گیری قرار دهیم و با بسته بندی وزن متعادلی به میزان ۹۰۰ گرم در پاکت های بسته بندی سلفونی یک محصول با کیفیت ممتاز را به دست شما برسانیم.

پس تنها کافیست با ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان بتوانید مرغوب ترین گندم پوست کنده بسته بندی هومسا را در تناژهای مختلف به طور مستقیم از شرکت هومسا با قیمت درب کارخانه تهیه نمایید. البته فراموش نکنید که ما برای خریداران عمده خود تخفیفات قابل توجهی را در نظر گرفته ایم تا آنها بتوانند از فروش خود به سود بیشتری برسند.

برای خرید مرغوب ترین گندم پوست کنده بسته بندی هومسا می توانید مستقیماً با کارشناسان فروش کارخانه ما تماس بگیرید

فروش گندم حلیم بسته بندی 900 گرمی

مشخصات گندم حليم بسته بندى هومسا

همان طور که قبلاً گفته شد بیشتر افراد گندم پوست کنده را با نام گندم حلیم می شناسند، بر همین اساس ما نیز باکیفیت ترین گندم پوست کنده در کشور را با نام گندم حلیم هومسا روانه بازارهای مصرف نموده ایم.

در واقع ما با شناخت بهترین مناطق کشت گندم آبی در ایران سعی کرده مواد اولیه کارخانه خود را به صورت مستقیم از کشاورزان مورد اعتماد تهیه کنیم و سپس با به کار گیری مدرن ترین سیلوها و دستگاه های پوست گیرنده بدون هیچ نوع فرآوری بر روی دانه های گندم عملیات پوست گیری را انجام دهیم تا هیچ آسیبی به بافت اصلی گندم وارد نشود.

بنابراین شما با انتخاب گندم پوست کنده بسته بندی هومسا می توانید یک محصولی را تهیه نمایید که

 • حاوی درشت ترین دانه های گندم است.
 • دانه های گندم امساله بوده و هیچ نوع تیرگی در رنگ آنها و هیچ رگه تلخی در طعم آنها وجود ندارد.
 • رنگ دانه های گندم سفید می باشد.
 • خوش طعم بوده و زمان پخت مناسبی دارند.
 • در هنگام پخت لعاب خوبی را به غذا می دهند.
 • برای طبخ انواع آش، سوپ و خصوصا حلیم گزینه بسیاری مناسبی می باشد.
 • تمامی محصول به طور یکدست پوست گرفته شده است.
 • محصول تقریباً فاقد دانه های شکسته و خرد شده می باشد.
 • دانه های گندم فاقد هر گونه کرم خوردگی، مور زدگی و یا هر نوع آفت دیگری است.
 • جنس بسته بندی تهیه شده از مرغوب ترین سلفون می باشد.
 • محتویات درون بسته به دلیل طراحی جذاب بسته بندی بدون باز شدن پاکت قابل مشاهده می باشد.
 • تمامی اطلاعات کارخانه و محصول به روشنی بر روی بسته بندی درج شده است.
 • قیمت گندم پوست کنده بسته بندی هومسا مطابق با قیمت کارخانه ارائه می شود.
 • حمل بسته ها در تناژ بالا آسان می باشد.
 • نفوذ هر گونه حشرات، رطوبت، هوا و دیگر عوامل میکروارگانیسم به درون بسته بندی وجود ندارد.
 • کیفیت بسته بندی امکان قرار گرفتن حجم زیادی از گندم پوست کنده بسته بندی هومسا را در هر شرایط محیطی مهیا ساخته است.
 • شرایط خرید آسانی را در اختیار مشتریان خود قرار داده است.

بعلاوه اینکه در اثر قرار گرفتن در تابش نور خورشید و یا دماهای بالا امکان مور زدگی وجود ندارد چون که ما عملیات پولیش کردن و زدودن تخم حشرات را از دانه های گندم پوست کنده به خوبی انجام داده ایم ضمن اینکه طراحی بسته بندی به گونه ای است که با قرار گرفتن در قفسه های فروشگاه باعث جذب مشتریان می شود.

از طرفی سلفون به کار رفته در بسته بندی محصول در برابر ضربه های احتمالی و یا تابش نور مستقیم مقاومت خوبی را از خود نشان می دهد.

گندم پوست كنده بسته بندى ارزان قيمت

این روزها گرانی و افزایش قیمت ها گریبان گیر تمامی اجناس خصوصاً مواد غذایی از جمله گندم پوست کنده هم شده است، به همین دلیل بیشتر مشتریان این محصول به ویژه خریداران عمده گندم پوست کنده بسته بندی سعی دارند تا در بازار حبوبات و غلات ایران بتوانند ارزان ترین قیمت گندم پوست کنده بسته بندی را در بالاترین کیفیت به دست آورند.

همچنین بخوانید
خريد بلغور جو مرغوب از توليدكننده

اما با توجه به تنوع زیادی که در بین کیفیت گندم های پوست کنده با برندهای مختلف و ارائه نرخ های متعدد از طرف شرکت های تولید کننده قرار دارد غالباً رسیدن به چنین مقصودی به آسانی امکان پذیر نخواهد بود

زیرا برخی کارخانجات تولیدی گندم پوست کنده بسته بندی برای تهیه مواد اولیه خود از دلالان عمده در این حوزه استفاده می کنند و تنها سعی کرده با راه اندازی چند خط تولید، کار بسته بندی گندم های پوست گرفته را انجام دهند که در این میان چنین مجموعه هایی قطعاً شناخت کافی نسبت به کیفیت دانه های گندم ندارند و از طرفی به دلیل خرید مواد اولیه در نرخ بالاتر لازم است تا تولیدات خود را با قیمت بیشتری روانه های بازارهای مصرف کنند.

اما به دلیل اینکه ما شناخت کافی بر روی نوع دانه های گندم در کشور داریم و خود مستقیماً مواد اولیه شرکت هومسا را از کشاورزان به طور عمده تامین می نماییم پس قطعا از پرداخت برخی هزینه های اضافه به واسطه گران و مراکز پخش گندم های فله به دور هستیم.

از طرفی دیگر با حذف بسته بندی های شیشه ای، کارتنی، پلاستیکی، وکیوم و…. همچنین در نظر گرفته ایم تا با انتخاب پاکت های بسته بندی سلفونی به عنوان مناسب ترین نوع بسته بندی همچنان ارزان ترین قیمت گندم پوست کنده بسته بندی را به مشتریان خود عرضه نماییم تا آنها بتوانند با خرید حجم بالایی از این محصول به سود قابل توجهی دست پیدا کنند و با فروش گندم پوست کنده بسته بندی هومسا در ترخی پایین تر از قیمت درج شده بر روی بسته بندی بتوانند رضایت هر چه بیشتر مشتریان خود را کسب نمایند.

ارزان ترین قیمت گندم پوست کنده بسته بندی را تنها با یک تماس تلفنی از ما بخواهید

فروش گندم پوست کنده بسته بندی 900 گرمی

نحوه خريد گندم پوست كنده هومسا

در عصر حاضر با توجه به گسترش زیادی که در خریدهای غیر حضوری به ویژه خریدهای اینترنتی به وجود آمده است بنابراین ما نیز جهت دسترسی تمامی افراد در اقصی نقاط کشور به محصولات هومسا سعی کرده ایم شیوه های مختلفی را برای خریدهای غیر حضوری فراهم آوریم.

از این رو شما می توانید برای تهیه گندم پوست کنده هومسا در گام اول به صورت مستقیم از کارخانه و یا دفتر فروش ما خرید خود را انجام دهید.

اما چنانچه فرصت کافی برای طی نمودن مسافت های طولانی، قرار گرفتن در ترافیک های سنگین بین شهری تهران و همچنین تمایلی به هدر رفت هزینه های اضافه و همچنین اتلاف وقت را ندارید پس به شما توصیه می کنیم خرید خود را از طریق تماس تلفنی انجام دهید و مستقیما با واحد فروش ما ارتباط مناسبی را برقرار نمایید. در صورتی که تمایلی هم به برقراری تماس تلفنی ندارید این امکان وجود دارد تا از طریق راه های ارتباطی دیگر مانند:

 ارسال پیام به شبکه های اجتماعی کارشناسان فروش ما در تلگرام، اینستاگرام، واتساپ و..

ارسال ایمیل و پیغام الکترونیکی

همچنان به طور غیر حضوری خرید مطلوبی از محصولات ما را داشته باشید. جالب است بدانید که شما با استفاده از این نحوه های خرید می توانید از لیست جدیدترین قیمت گندم پوست کنده بسته بندی هومسا مطلع شوید ضمن اینکه با انجام خریدهای حضوری و یا غیر حضوری همچنان ما تخفیفات ویژه ای را برای خریداران عمده خود در نظر گرفته و سعی کرده ایم تا برای کسانی که گندم پوست کنده بسته بندی را به طور مستقیم از ما خرید می کند نرخی مطابق با قیمت درب کارخانه را قرار دهیم.

نتیجه گیری

قیمت گندم پوست کنده بسته بندی هومسا به عنوان یکی از ارزان ترین گندم پوست کنده در بازار حبوبات شناخته شده است؛ زیرا ما بهترین گندم فله را از کشاورزان ایرانی به طور مستقیم تهیه نموده و با انجام عملیات پوست گیری و بسته بندی همچنان محصول نهایی را در کمترین نرخ بازار ارائه می دهیم هر چند که به طور کلی عوامل مختلفی مانند کیفیت دانه های گندم، رنگ گندم و میزان تمیز بودن محصول نهایی می تواند بر قیمت گندم پوست کنده بسته بندی تاثیر بسزایی را داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .