قیمت لوبیا سفید 900 گرمی هومسا یکی از مهم ترین موارد برای خریداران است. هر چند که کیفیت محصول نیز در خرید لوبیا سفید بسته بندی در اولویت قرار دارد.

فروش لوبیا سفید بسته بندی

خرید لوبیا سفید 900 گرمی هومسا

اگر به دنبال لوبیا سفید بسته بندی شده به صورت مرغوب و پاک شده هستید بدون شک خرید لوبیا سفید بسته بندی هومسا در وزن 900 گرمی می تواند بهترین گزینه برای شما باشد.

در واقع شرکت صنایع غذایی هومسا با جمع آوری بهترین لوبیا سفید کشور و برخی لوبیا سفید وارداتی سعی کرده تا دانه های یکدست و سالم را به صورت پاک شده یعنی بدون هر نوع خار و خاشاک و هر گونه سنگ و ضایعات دیگری بر سر سفره های شما بیاورد.

هومسا همواره تلاش کرده تا محصولات خود به ویژه لوبیا سفید بسته بندی را به شکل کاملا بهداشتی درون بسته بندی های شکیلی از جنس سلفون تهیه نماید و آن را بدون واسطه توسط وبسایت اختصاصی خود در اختیار مصرف کنندگان خود از جمله

  • مصرف کنندگان خانگی
  • هتل داران
  • بنکداران
  • رستوران ها و مراکز تهیه غذا

و همچنین صاحبان سوپرمارکت ها و فروشگاه های مواد غذایی قرار بدهد. استفاد آسان از این محصول تمیز شده و پاک شده در کنار کیفیت پخت خوب موجب شده تا استفاده از این محصول در مراکز مختلف با استقبال خوبی روبرو شود.

نمایندگی فروش لوبیا سفید بسته بندی 900 گرمی هومسا

این روزها اغلب افراد به دلیل رعایت موارد بهداشتی در صدد هستند تا انواع حبوبات خصوصا لوبیا سفید را به صورت بسته بندی تهیه کنند. از این رو همیشه به دنبال نزدیک ترین مراکز فروش عمده یا نمایندگی فروش لوبیا سفید هستند تا بتوانند محصول مورد نظر خود را با قیمت مناسب خریداری کنند.

به همین دلیل جهت رفاه حال مشتریان عزیز، شرکت تولیدی هومسا به عنوان یکی از معتبرترین تولید کنندگان حبوبات بسته بندی در کشور در نظر دارد تا از طریق راه اندازی وبسایت خرید لوبیا 900 گرمی بسته بندی، امکان فروش اینترنتی هر نوع حبوبات بسته بندی را بدون واسطه با قیمت مناسب برای متقاضیان فراهم آورد.

بنابراین با در دسترس داشتن اینترنت می توانید در هر مکان و هر زمانی محصولات هومسا را سفارش داده و طی 2 الی 3 روز آن را درب منزل تحویل بگیرید.

قیمت لوبیا سفید بسته بندی

اکثر افراد تصور می کنند که حبوبات بسته بندی شده قیمتی بالاتر از خرید حبوبات فله ای دارد. در صورتی که اصلا چنین نیست؛ زیرا هومسا یک شرکت تولیدی حبوبات بسته بندی عمده در کشور است که با فروش جزیی انواع حبوبات بسته بندی از طریق وبسایت خود توانسته قیمت لوبیا سفید 900 گرمی هومسا را به صورت جزیی در پایین ترین نرخ بازار به فروش برساند.

علاوه بر عرضه مستقیم محصولات هومسا از کارخانه به دست مصرف کننده، هومسا با حذف بسته بندی های شیشه ای و جعبه ای تنها با یک طراحی ساده از جنس سلفون سعی کرده از بالا رفتن قیمت تمام شده این محصول جلوگیری کند و مرغوبیت لوبیا سفید را در اولویت قرار دهد.